Palmovka Open Park nabízí své luxusní retailové prostory

Reprezentativní sídlo je pro firmu důležité. První dojem udělá už adresa, velkou roli však hraje i to, jak prostory vypadají, když k vám zákazník či obchodní partner dorazí. Jenže nejde jen o vyhovující vzhled. Důležitý je i fakt, jak se uvnitř cítí zaměstnanci. Vybrat dobrou kancelář prostě není vůbec hračka. Obzvlášť z toho důvodu, že ty nejlepší jsou v Praze již zabrané. Nebo ne? Hlavní město je určitě nejlepším místem, kde si zřídit firmu. Čeká zde spousta příležitostí a zákazníci, čeští i zahraniční, vnímají firmy z Prahy většinou jako prestižnější. Developeři tohle všechno vědí, a proto se snaží na trh přinášet nové a nové možnosti pro pronájem retailových prostor Praha.

Nejde jen o kanceláře

Není provozovna jako provozovna. Některá firma potřebuje kancelář, další spíš prostory pro showroom či obchod. Start-upy obvykle požadují kreativní prostory, obyčejné stoly se židlemi jim nestačí. Právě pro start-upy, showroomy nábytku, vinotéky či třeba klientská centra pojišťoven jsou vhodné komerční prostory v nově vznikajícím objektu Palmovka Open Park.

Uprostřed historie a budoucnosti zároveň

Palmovka Open Park se nachází nedaleko břehu Vltavy, Libeňského mostu a stanice metra Palmovka na trase B. Dostanete se sem také tramvají, dobrá je i dostupnost autem z městského okruhu, dálnic D8, D11 a R10. Libeňské nádraží je vzdálené deset minut a cyklisty potěší blízkost cyklostezky Modřany – Trója. V blízkosti se nachází fitness centra, řada obchodů, OC Harfa, kavárny i restaurace, ale také O2 Arena, Divadlo pod Palmovkou či Národní galerie. Palmovka Open Park je prostě v centru dění.

Ve společnosti podobně smýšlejících

Mít firemní prostory na samotě u lesa by byla nuda. Mnohem lépe se pracuje v prostředí, kde sídlí i další firmy. Palmovka Open Park je z tohoto hlediska skvělá. Jde o velké centrum, postupně zde přibývají nové prostory. Mimochodem projekt Palmovka Open Park je také vítězem prestižní soutěže Best of Realty 2018. Realizuje ho Metrostav Development, autorem architektonického návrhu je ateliér Aulík Fišer architekti. Nelíbilo by se vám tady?

Publikováno: 04. 03. 2019

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná