Proč pořídit virtuální kancelář v Praze?

Založení vlastní firmy a její rozjezd má kromě nadšení, know how a jasného podnikatelského záměru i mnohem přízemnější aspekty. Úřednický šiml a byrokracie totiž nikoho nešetří a dává zabrat i těm nejotrlejším, proto se všichni snaží v souladu s nejnovějšími trendy zajistit co nejjednodušší podmínky. Jednou z nich je stanovení adresy pro sídlo firmy. Dřív bylo známkou prestiže a serioznosti provozování nejdražších kanceláří na lukrativní adrese. Dnes je projevem solventnosti vyrovnaná ekonomika, schopnost držet výdaje na uzdě a prozíravě investovat. Optimální sídlo společnosti moderního úspěšného podnikatele je v byznys centrech, které vznikají centrálně pod značkou Central Office.

Balíček služeb

Pořídit sídlo firmy v Praze není nikterak složité. Stačí si vybrat lokalitu a vybrat balíček služeb. Basic Care poskytuje služby označení sídla společnosti v souladu se zákonem, příjem a úschovnu pošty a informování o doručené poště e-mailem. Vyšší level služby Comfort Care zahrnuje označení sídla společnosti v souladu se zákonem, příjem poštovních zásilek a upozornění na příchozí poštu e-mailem (vždy 1x týdně), evidenci a přeposílání pošty na předem určenou adresu (vždy 1x týdně) a příjem telefonních hovorů i zaznamenávání a následné zasílání vzkazů. Ceny za pronájem adresy začínají na stovkách korun za měsíc, což jsou sumy oproti kanceláře ve vlastní režii zcela zanedbatelné.

Kontrola jednou za život

Seznam konkrétních pražských adres k výběru je k dispozici na webové stránce Central Office. Virtuální kancelář má jasné výhody co do polohy, logistiky, ale i co se vytíženosti Finančních a Živnostenských úřadů týče. Nemusíte se bát, že by u vás klepal kontrolor častěji, než jednou za 30 let. Podle průzkumů se perioda finančních kontrol v různých městech ČR svou vytížeností liší až dvacetinásobně. Pro většinu podnikatelů příjemná informace.

Zásadní úspora nákladů

Virtuální kancelář vyjde mnohem levněji, než provoz office ve vlastní režii. Toto platí zejména pro profese, pro jejichž výkon není skutečná kancelář potřebná. Jedinou skutečnou povinností ze zákona je prokázat vlastnické či užívací právo a také garance, že zde podnikatel přebírá písemnosti, které jsou mu oficiálně zasílány.

Publikováno: 02. 08. 2020

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná