Trend online studia stále narůstá. Studovat online můžete také MBA

Nedávná pandemie nám ukázala, že studovat v online prostoru s sebou přináší samozřejmě jisté nevýhody, ale převyšuje i řadu pozitivních dopadů. Nejen střední či vysoké školy se na tuto situaci adaptovaly, momentálně je sílícím trendem přesouvat studium do online prostoru i v manažerských programech. Studovat MBA tak můžete i vy z pohodlí vašeho domova. Nejen, že ušetříte čas a peníze, ale studujete moderně, efektivně a pohodlně. Business Institut EDU představuje kvalitní a moderní 100% online MBA studium.

100% online studium MBA, které je svým obsahem a kvalitou plně srovnatelné s klasickou kombinovanou formou studia. Studujte pohodlně a odkudkoli online, bez nutnosti osobní účasti na lektorských setkáních. Studium splňuje moderní formu prakticky zaměřeného vzdělání pro management, specialisty, podnikatele, vedoucí zaměstnance a další zájemce, kteří si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti. Studium je ukončeno získáním prestižního titulu MBA.

Nespornou výhodou online MBA studia na Business Institutu je výběr programů a délka studia. V současnosti si můžete vybrat až ze 17 online MBA programů, délka studia je na rozdíl od konkurence pouhý 1 rok. Během jednoho roku si projdete více oblastmi byznysu, dozvíte se know-how od profesionálů a lektorů z praxe, získáte spoustu cenných znalostí a poznatků, rozvinete své dovednosti, komunikaci či jiné měkké dovednosti. To vše z pohodlí svého domova či kanceláře. Studium v této formě je efektivní a mimořádně vhodné i pro ty nejvytíženější právě proto, že se plně přizpůsobuje časovým možnostem jednotlivce. Zahájení studia je velmi jednoduché. Začít můžete prakticky kdykoli, stačí vyplnit přihlášku a studujete. Není třeba čekat na cyklus či další zájemce.

Proč právě Business Institut?

Kvalitní studium zaměřené na praxi – Business Institut se řadí mezi největší a nejstarší MBA školy v České republice. Prioritou školy je špičkový lektorský tým, předané znalosti, zkušenosti, inspirace a vzájemné partnerství. Studentům přednášejí ti nejlepší ze svých oborů, kteří mají za cíl předávat aktuální know-how a prakticky využitelné poznatky.

Akreditace - Business Institut získal renomovanou mezinárodní akreditaci Accreditation Service for International Schools, Colleges & Universities (ASIC), která patří mezi britské akreditační autority a je jedna z mezinárodních akreditačních asociací zařazených na seznamu Council for Higher Education Accreditation (CHEA) v USA.

Moderní a flexibilní forma výuky – Online studium je plně srovnatelné s klasickým kombinovaným studiem. K jeho realizaci využívá Business Institut vlastní e-learningový systém.

Uplatnění absolventů - Úspěšným zakončením studia MBA absolventi zvyšují svou cenu na trhu práce a otevírají se jim nové možnosti pro další rozvoj.

Více důvodů proč se přihlásit k online MBA studiu, recenze absolventů, a další informace naleznete na www.businessinstitut.cz

Udělejte krok k lepší kariéře, vzdělání či lepšímu životu. Přidejte se k trendu online studia a podejte si online přihlášku již dnes.

Publikováno: 28. 04. 2023 / Aktualizováno: 04. 05. 2023

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Martina Novotná