Ve třiceti letech do školy? MBA studium oceníte i v šedesáti

V rámci celoživotního vzdělávání dnes hraje prim manažerské vzdělávání. Posune každého, kdo chce být více než jen řadovým zaměstnancem. Někdo je rád, když se za ním naposled zavřou dveře školy. Jiní snad nikdy studovat ani přestat nechtějí. Pravdou však je, že si z vysokých škol rozhodně neodnášíme vše, co bychom do našeho dalšího kariérního života potřebovali. Co nám rozhodně chybí, je kvalitní manažerské vzdělávání. Je to poznat, byť se pár let po škole vyšplháme jenom na nějakou pozici v nižším managementu. Ve středním a vyšším nám manažerské vzdělání může chybět ještě citelněji. Stejně jako když se dáme na podnikání sami. Pojďte zaplnit díru ve svém vzdělání a nastupte na studium MBA.

Z manažerských studijních programů je MBA nejžádanější

Kromě MBA lze studovat též nižší stupeň – BBA, právně zaměřené LLM a obdobu doktorandského studia DBA. Všechny tyto typy studia máte možnost absolvovat na European School of Business & Management SE. Škola má prestižní mezinárodní akreditaci ASIC, a proto je pro vás toto studium užitečné i v případě, kdybyste chtěli odjet na manažerský post pracovat do zahraničí.

Má smysl MBA studovat v České republice?

Určitě ano. S MBA se stáváte zcela jinou ligou. Každý, kdo dnes chce kráčet vzhůru po kariérním žebříčku, a platí to nejen pro nadnárodní korporace a české podniky, ale dokonce i pro místa ve státní správě, má s MBA větší šanci. Užitečnost studia dokazuje i to, že MBA studují stále častěji i soukromí podnikatelé, kteří si založili vlastní firmy a chtějí se vzdělávat v řízení lidí a ve vedení podniku.

Proč studovat MBA?

· Rychlý start i posun v kariéře · Získání skutečně užitečných znalostí pro management · Propojuje teorii a praxi, nabízí osobní zkušenosti špičkového lektorského týmu · Studium je přizpůsobeno potřebám vytížených lidí · Titul MBA je platný a uznávaný i v zahraničí · Lepší pozice na českém pracovním trhu

Pojďte studovat MBA na ESBM

Škola European School of Business & Management SE nabízí celou řadu výhod. Studujete v češtině s tím, že zahájit studium lze kdykoliv, nejen se začátkem tradičního semestrů, či dokonce školního roku. Lze si sestavit vlastní studijní plán, a studium si tak uzpůsobit vlastním zájmům i potřebám. Studium navíc probíhá z velké části online, takže si nemusíte dělat starost s rozvrhem. Vysoká úroveň studia byla dokonce oceněna prestižní evropskou akreditační komisí. Studium trvá obvykle jeden rok. Absolvuje se prostřednictvím e-learningu a několika prezenčních seminářů. Škola využívá nejmodernější formu výuky – Oxfordský vzdělávací program. Začněte se studiem ještě dnes, podejte si přihlášku na jeden z 20 oborů MBA.

Publikováno: 15. 10. 2020

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná