Zakázková kovovýroba Koran vybaví kleštinami a kleštinovými upínači i vaši dílnu

Společnost Koran Rankov se specializuje nejen na přesnou zakázkovou kovovýrobu na CNC strojích, ale vyrábí rovněž profi kleštiny a kleštinové upínače. Využijete je i ve své dílně či kovovýrobě.

Kvalitní kleštiny a kleštinové upínače

Firma Koran se specializuje na výrobu kleštin a kleštinových upínačů, ale též dílců užívaných v elektrotechnickém průmyslu a dílců k využití na jednoúčelových strojích. Vyrábí především kleštiny a kleštinové upínače, jež mají vysokou kvalitu a použitelné jsou nejen v malých kovodílnách a provozech, ale i ve velkých fabrikách. Produkce kleštin je určená zejména pro automaty a revolverové stroje. Slouží k upínání obrobků na soustruhy, CNC frézy, brusky i další jednoúčelové stroje. V nabídce jsou tlačné kleštiny, kde je pouzdro plynule vtlačováno. Jde o kleštiny SPANNAX a Rubber-Flex. U tažných kleštin je pouzdro vtlačováno směrem do tělesa. K dispozici jsou tažné kleštiny DIN 6343. Sortiment upínačů a sklíčidel pak tvoří KORAFIX, KORAFIX s prodlouženým nosem, QUADRO, SPANNAX, sklíčidlo HWR InoFlex, pneumatická sklíčidla, ruční upínače SSF, ToolGrip HSK / SK, VarioLine, Ultra PE, UniGrip HSK / SK, též rozpínací trny, redukce a klíče.

Koran nabízí i již zmíněnou zakázkovou kovovýrobu

Jednou ze specialit je soustružení kalené oceli, k čemuž se využívají CBN nástroje. S těmito nástroji je možné i tvrdé kalené součásti obrábět velice rychle, až desetkrát rychleji, než je tomu v případě využití technologie broušení. Zakázková kovovýroba se zaměřuje i na přesné opracování jiných než kalených součástí. Firma má k dispozici přesné CNC stroje značek CHIAH CHYUN, EUMACH, EXTRON, EUMACH, GOODWAY, KUMMER a TONG TAI. Realizuje ruční obrábění, anebo subdodavatelsky zajišťuje tepelné opracování i povrchové úpravy výrobků.

Publikováno: 14. 03. 2020

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná