Kde objednat hostesky?

Plánujete velkou oslavu, osobní prezentaci, mítink nebo byznys schůzku? Potřebujete office a společenské služby v jednom a nemáte na to kapacitu? Bojíte se, že si trhnete ostudu a nezvládnete předepsanou etiketu? Neklesejte na mysli. Pomohou vám hostesky. Už nikdy více nebudete tápat nad tím, jak přivítat a zabavit své hosty, jak servírovat aperitiv a kanapky, jak odloudit pozornost od případných nedostatků. Zkušená hosteska se vyzná „v tlačenici“, dokáže vykomunikovat každou situaci a zvládne bavit přítomné i ve chvílích, kdy se musí hostitel na chvíli vzdálit.

Jak vybrat?

Objednat si hostesku zvládne naprosto každý. Stačí zhlédnout jejich prezentaci na webovém profilu a nebo si nechat poradit od agentury. Hostesky agentura uspokojí požadavky všech. Disponuje typově rozličnými dívkami, které se hodí pro každou příležitost. Není totiž hosteska, jako hosteska. Kromě obecné klasifikace a požadavků na obstojný vzhled a znalost cizího jazyka, lze hostesky specifikovat jako nápojové nebo cateringové, což jsou dámy, které se mají za úkol zvednout pitný a stravovací režim hostů. Dále jsou v oblibě hostesky uvaděčky, které se starají o blaho hostů při vstupu a odchodu.

Hosteska pro zážitky

O level výš jsou pak takzvané show hostesky, které se účastní autosalonů, moto-GP nebo sportovních akcí a jejichž úkolem je pózovat, rozdávat úsměvy a fotit se s vítězem. Protože je náplň práce od každého objednatele velmi rozdílná, je třeba se předem dohodnout na individuálních podmínkách. V případě, že se vám jedná o ryze estetický dojem a chcete být obklopen zástupem modelek, můžete si obdobným způsobem vyžádat jejich přítomnost. Modelingová agentura jich nabízí nespočet. Stačí si jen vybrat z podle vlastního vkusu. Vše podstatné na website: https://jessproduction.cz

Publikováno: 23. 07. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná