Pánové, vraťte se do dětských let! Na párty i karnevelu vám to umožní nafukovací kostýmy

Kdy jindy alespoň na chvíli hodit za hlavu všechen ten stres a starosti každodenního života, než na karnevale, maškarním nebo večírku, kam můžete přijít jako kosmonaut, usměvavé ovoce, drak, duch či snad dokonce hovínko? Pokud vás akce obdobného ražení v nadcházejících dnech a týdnech čeká, pojďte se odvázat, vystupte ze stereotypu a vraťte se alespoň na několik hodin zpátky do dětských let. Nafukovací kostýmy vám to umožní.

Osedlejte si červeného koně

Chcete vypadat jako malé dítě bez zábran a naplno tak všem ukázat, že si umíte udělat „dobrý den“ sami ze sebe? Přesně to vám umožní nafukovací kostým – červený kůň, do kterého se vejde osoba vysoká 160-180 cm. Pokud k tomu všemu zařehtáte, přítomné obecenstvo půjde do kolen.

Na pár hodin drakem

Postrašit a zároveň zaujmout ratolesti na dětské oslavě narozenin, anebo nakráčet na firemní večírek v dokonalém přestrojení, které znemožní odhalení vaší pravé identity? V tajemném a propracovaném nafukovacím kostýmu draka sice asi budete působit trošku nemotorně, ale za originalitu a výtvarné provedení získáte 11 bodů z 10!

Bananaaaa!

Láska k banánům je typická pro žluté animované postavičky, které známe jako Mimoně. Chcete být jako oni? Nebo prostě jen toužíte po tom, vzbudit na párty pozornost všech přítomných? Ať už vyrážíte na maškarní, karneval nebo narozeninovou párty, jako nafukovací banán rozhodně nikoho neurazíte. Jen se připravte na to, že perverzněji laděným osobám budou při pohledu na vás možná trošku cukat koutky.

Nebojíte se vypadat infantilně? Pak je kačenka tou správnou volbou

Ne každý má povahové rysy na to, aby snesl zahrát infantilní roli. Pokud vám ale stydlivost nic neříká, a naopak exhibicionismus je vaším druhým jménem, zkuste na akci vyrazit jako nafukovací kachna. Žlutá, mohutná Kačenka s dlouhýma oranžovýma nohama.

Povolání snů? Jedině kosmonaut!

Taky jste jako malí na otázku „Čím chceš být?“ odpovídali: „Kosmonaut!“? Aniž bychom vás chtěli podceňovat, s nejvyšší pravděpodobností se vám to nepovedlo. Nebrečte, nezoufejte, navlékněte si nafukovací skafandr (nafukovací kostým – kosmonaut) a nikým nerušeni se vypravte do vesmíru!

Publikováno: 01. 03. 2019

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná