Nablýskaný auťák – aneb revoluce v čištění tlakovou myčkou!

Tlakový čistič nabízí tolik možností čištění, že už se stává nepostradatelnou součástí každé garáže. Vyistíte s ním zídky, cesty, fasádu a samozřejmě v neposlední řadě motorového miláčka. Možností tlaků a trysek je o tolik více, že i muž se může občas cítit nejistý. Zejména pokud je vaším cílem perfektně umýt právě auto. Asi víte, že auto by se mělo čistit od spoda nahoru a oplach naopak dělat ze shora dolů. A nemusí vás ani trápit tlak či tryska, které je potřeba použít. S moderní tlakovkou vám totiž se vším pomůže i mobilní aplikace.

Kärcher K 5 Power Control pracuje s tlakem až 145 barů, nad kterými budete mít díky chytré aplikaci v telefonu ještě lepší kontrolu. Snadno s ní s příslušným tlakem můžete umýt auto, motorku, kolo, ale i očistit dlažbu okolo domu, fasádu, kamennou zídku, chodníčky na zahradě, nebo dokonce dřevěnou verandu. Když si nebudete vědět rady s úrovní tlaku, pomůže vám chytrá aplikace Kärcher Home & Garden ve vašem telefonu, ve které najdete praktické tipy, triky a možnosti nastavení při čištění v různých situacích a na různých objektech a površích. Pomůže vám i s prvním nastavením myčky i následnou údržbou.

Tlaková myčka je vybavena vysokotlakou pistolí G 160 Q Power Control a rotační tryskou. Mezi další vybavení patří čisticí systém Plug 'n' Clean pro rychlou a čistou výměnu čisticího prostředku, vysoce kvalitní hliníková teleskopická rukojeť pro pohodlnou přepravu a skladování, systém Quick Connect pro snadné a časově úsporné připojení a odpojení vysokotlaké hadice a pistole, parkovací polohu a snadno přístupné příslušenství.

Více informací o pomocnících Kärcher naleznete na www.karcher.cz.

Publikováno: 06. 05. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná