Vzduchovky Hatsan vás nadchnou svou kvalitou i cenou

Střelné zbraně jsou rozděleny do několika kategorií, přičemž jednu z nich tvoří takové vzduchovky. V porovnání s ostatními zbraněmi se liší tím, že výstřel není způsoben střelným prachem, nýbrž stlačeným vzduchem. Vzduchovky navíc spadají do kategorie D, takže k jejich pořízení a držení nepotřebujete zbrojní průkaz. V následujících řádcích vám představíme vzduchovky podrobněji a podíváme se i na konkrétního výrobce. V České republice narazíte na celou řadu značek a druhů vzduchovek, které si lidé pořizují pro zábavní i sportovní střelbu. Prvně byste si měli ujasnit, k jakému účelu by vám měla vzduchovka sloužit, abyste sáhli po té správné alternativě. Věděli jste, že vzduchovky jsou vhodné i pro lov drobné zvěře? Určitě je ne jednou uvidíte na ramenou myslivce, jenž se chystá do lesa.

Nabídka je vskutku pestrá

Vzduchovky uspokojí nejen začátečníky, ale náplní i očekávání sportovců a lovců. Stačí se podívat do pestrého produktového portfolia značky Hatsan, která je na poli s těmito zbraněmi opravdu významná. Pokud si tedy plánujete tento druh zbraně zakoupit, nezapomeňte ještě na náboje, jimiž jsou diabolky či broky. Vždy máte u zbraně uvedeno, které náboje jsou pro ni vhodné, takže se nemusíte bát, že byste koupili špatně.

Kde vzduchovky koupit?

Jestliže hledáte prodejce zbraní, podívejte se do pestrého produktového portfolia společnosti Kentaurzbrane.cz. V nabídce najdete vzduchovky Hatsan, ale také od španělské firmy Gamo. Značek existuje opravdu neskutečné množství. Vyberte si také, do jaké ceny se chcete vlézt. Ideální je zvolit výborný poměr kvalita a cena, který slibuje právě značky Hatsan. Stejně tak nesmíme opomenout ani brandy jako Crosman Norconia, Hammerli či česká Slavia. V případě, že si nebudete vědět rady s výběrem, doporučujeme oslovit podporu, která vám poradí.

Publikováno: 28. 11. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná