Proč si oblíbíte novou škodu Fabia? Důvodů je hned několik

Nová škodovka, kterou si pro nás přichystala Mladoboleslavská automobilka, se těší velké popularitě od začátku prodejů. Pravděpodobně za to může už její sebevědomý a dospělý design, ale také je zde aspekt užitné hodnoty, která u tohoto vozu vzrostla spolu s tím, jak narostly jeho rozměry. Nová Fabia je díky tomu komfortnější vozidlo, které poskytne jisté svezení. Pojďme se na novou škodovku podívat podrobněji.

Nové pojetí designu

Pro nový vůz Fabia je charakteristický mezigenerační nárůst velikosti, kdy už jej jen stěží můžeme označit za zástupce vyloženě malých vozů. Je to patrné zejména ze šířky, která je zde o celých 48 mm větší než u předchůdce. Díky tomu, spolu s nepatrně menší výškou, získala nová Fabia lepší proporce a opticky mu rozhodně můžeme připsat body za styl. Ty si získává také přítomností různých stylových prvků, mezi které patří třeba možnost volby panoramatické střechy. Prostornost získáte nejen v exteriéru, kde vás jistě upoutá ještě také 380 litrů velký zavazadlový prostor, ale také v interiéru. Ten se mimo jiné pyšní také další výbavou a je potřeba zmínit:
  • Sofistikované moderní prvky
  • Propracované detaily

Interiér Škody Fabia skutečně dýchá novým životem a je v mnoha směrech inovativní ve srovnání s předchůdcem. Atraktivnější pojetí interiéru si nepochybně dokážete rychle zamilovat. Nová Fabia zkrátka umí zaujmout zvenku i zevnitř a nezklame vás ani, když ji uvidíte na silnici, ani z pohledu řidiče. Novinka je zkrátka fascinující v každém ohledu a oproti svému předchůdci vystupuje z řady.

Bezpečnost na prvním místě. A kolik bude stát?

Také pro malé vozy je důležitá bezpečnost, do Škody Fabia si můžete zvolit až 9 airbagů. Pomoci vám mohou asistenční prvky, které se starají o bezpečnější a jistější parkování, ale také samotné řízení. Ceník nové Škody Fabia vám pak prozradí její cenu. Ta začíná na částce 399 900 Kč.

Publikováno: 27. 01. 2022

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná