Pánové, opouští vás vaše mužné síly? Nechte se zachránit kotvičníkem

Chuť na milostné hrátky u většiny mužů nabývá největší intenzity okolo 20 let věku. Ženy se svého vrcholu podle výzkumů světových odborníků dočkají v průměru až o 10 let později. Mnozí pánové proto v době, kdy jsou jejich partnerky v nejlepším období, nemají dostatek sil na to, držet s nimi krok.

Zapomeňte na modrou viagru, pořiďte si tu zelenou

S vašimi milostnými potížemi vám může pomoci nenápadná popínavá rostlina s malými žlutými kvítky. Jmenuje se kotvičník zemní a přezdívá se jí díky jejím účinkům zelená viagra. Pochází z Číny a Japonska, kde roste volně především ve vlhčích oblastech a využívá se zejména při ztrátě mužské potence a léčbě neplodnosti. Dokáže ale pozitivně ovlivnit i průběh jiných nemocí, například ledvin, jater či kardiovaskulárních chorob.

Jak kotvičník užívat?

Odborníci doporučují jeho konzumaci ve formě čaje či odvaru připraveného z nasušené nati. Pořídit si jej však můžete i ve formě prášku, který lze jednoduše rozmíchat ve vodě nebo v džusu. Zejména časově zaneprázdnění lidé pak využijí praktické kapsle, které bez dalšího odměřování zajistí přesnou denní dávku byliny. Kotvičník si můžete vypěstovat i sami doma. Je to ale zdlouhavé a proto, abyste jej měli i v zimě, je potřeba si zajistit zásoby již předchozí rok. Chcete-li tento zelený zázrak získat okamžitě, zaměřte se na nabídku kvalitních bylinných prášků z kotvičníku vypěstovaných v zemích s teplým podnebím, například v Bulharsku nebo Peru.

S čím vším kromě zvýšení libida vám kotvičník ještě pomůže?

Kotvičník je univerzální léčivka s komplexními účinky na celý organismus. Kromě zvýšení kvality milostného života vám může pomoci také s trávicími obtížemi či záněty močového aparátu a ledvin. Zejména na podzim a v zimě uvítáte její blahodárný vliv na psychickou kondici a snižování intenzity úzkostných stavů a depresí. Nápoj z kotvičníku se doporučuje i v případě nespavosti a potíží s usínáním. Trpíte vysokým krevním tlakem a dalšími chorobami způsobenými nezdravým životním stylem? Pak je pro vás kotvičník tou správnou volbou. Látky v něm obsažené vykazují totiž pozitivní účinky i na rozšiřování cév a s ním spojenou harmonizaci krevního tlaku a krevní srážlivosti. Hlavní účinky kotvičníku se ale týkají především již zmiňované plodnosti a libida. Ty dokáže ovlivnit nejen u mužů, ale také u křehčí poloviny lidstva, které zároveň zmírní příznaky menopauzy a pomůže s odstraněním přebytečného tělesného tuku.

Publikováno: 28. 02. 2020 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná