Pražská kurýrní služba Rychlý Převoz funguje v režimu 24/7

V podnikání se vždy cení rychlost. Chcete mít ty nejlepší vztahy se zákazníky? Přizvěte si na pomoc kurýrní službu, která pro vás zásilku doručí klidně o půlnoci. Firma Rychlý Převoz nabízí velice nadstandardní kurýrní služby. Že vám přepraví malé zásilky, to je u kurýrních služeb běžné. Jenomže co když potřebujete přepravit něco většího, v nestandardním čase, nebo dokonce člověka? To vše nabízí kurýrní služby – Praha, za kterými stojí zmíněná firma.

Vše, co potřebujete, zajistí kurýr

Kurýrní služby, jak jsme na ně byli zvyklí, od – do (co se týče omezené pracovní doby), pouze menší zásilky a žádné speciální služby navíc, jsou již pryč. Společnost Rychlý Převoz nabízí kurýrní služby – Praha a okolí, k tomu expresní autodopravu do 3,5 tun po celé České republice i v rámci Evropské unie, a současně specialitku – studentské stěhování neboli pomoc s menším stěhováním či svoz nakoupeného nábytku z obchodních domů. Zásilky firma přepravuje, kdykoliv potřebujete, bez ohledu na denní či noční hodinu, svátek–pátek, o víkendu nemluvě. Malé i velké zásilky, osoby, rozvoz objednávek zákazníkům, ale i nákup s platbou, dobírkové služby – to vše za vás kurýr vyřeší. V případě zásilek dostanete vždy informaci o doručení. To je mimochodem možné už do 30 minut.

Určitě vás ale zajímá, kolik to bude stát

Cena vás rozhodně nepříjemně nepřekvapí. Firma totiž nabízí velice transparentní ceny. Každou zásilku si snadno spočtete v online kalkulátoru. Zde si též vybíráte způsob doručení, který se odvíjí od velikosti vaší zásilky. Zásilky do 5 kg a rozměru 60×40×20 cm převeze pro vás kurýr v „profikurýrním“ batohu, zásilky do 50 kg a rozměrů 110×60×60 cm se vezou autem, zásilky do 300 kg a rozměrů 150×100×130 cm pickupem a zásilky do 1 tuny a rozměrů 250×170×150 cm dodávkou.

Předveďte klientům a zákazníkům, jak umíte být rychlí a spolehliví. A nejen jim

Ukažte, že je pro vás zákazník na prvním místě. Zvládněte mu pomalu dříve, než položí telefon, doručit, co potřebuje. Doručte klientovi zásilku na vyžádání domů ve večerních hodinách. Nebo překvapte svoji manželku, že i když se zdržíte v práci, slíbený nákup domů dorazí – i bez vás. Protože rychlost a spolehlivost se počítá.

Publikováno: 19. 08. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná