Potřebujete špičkový překlad? Obraťte se na odborníky

Máte předkládat vícejazyčný dokument nebo třeba potřebujete úvod k diplomové práci v angličtině? Nespoléhejte na sebe a své dávné znalosti ze střední školy. Využijte raději služeb společnosti FOTION, s.r.o., která provozuje stránky Profiprekladatel.cz. O váš text se postará angličtina překladatel, respektive odborník na některý z mnoha jazyků v nabídce. V případě potřeby si můžete nechat přeložit třeba text z/do mongolštiny!

Profipřekladatel.cz

Projekt Profipřekladatel.cz vznikl už v roce 2005. Podobných společností bylo v České republice málo, a tak se první úspěchy začaly objevovat velmi brzy. Společnost vytvořila tým zkušených odborníků a získala si spoustu spokojených klientů, kteří se rádi opakovaně vracejí. Mezi nimi najdete řadu významných jmen velkých firem. K využití služeb nemusíte nikam chodit, vše lze vyřídit jednoduše prostřednictvím internetu. Překlady jsou možné z češtiny do cizího jazyku i obráceně. Překladatelé procházejí náročným výběrovým řízením, a tak si můžete být jisti, že jsou opravdu šikovní a schopní. Nejčastěji je vyhledáván překladatel angličtina, tým ovšem tvoří i odborníci na řadu dalších jazyků. Nedílnou součástí týmu jsou i specialisté na mnoho dalších jazyků. Kromě překladu jsou k dispozici také služby tlumočení a korektury. Ceník se pohybuje v rozumných mezích a je pevně daný, takže dopředu přesně víte, kolik zaplatíte.

Proč nechat překlad na odbornících?

Možná si myslíte, že překlad zvládnete sami. Spoléhat se ovšem na to, že dokážete přelouskat cizojazyčný text a v zahraničí se jakž takž domluvíte, se nemusí vyplatit. Text musí být naprosto bez chyb – a to jak gramatických a pravopisných, tak stylistických. V opačném případě byste si nedělali zrovna dobrou reklamu, navíc by text mohl špatně vyznít. Spolehněte se proto raději na odborníky.

Publikováno: 21. 09. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná