Reklamní flash disk zvýší povědomí o vaší firmě

Přestože jsme v současnosti obklopeni mnoha digitálními způsoby přenosu a uchovávání informací, jednoduchý flash disk stále zůstává nejpraktičtějším fyzickým zařízením pro tuto úlohu. Kromě přenosu dat vám může flash disk pomoci i jinak - jako reklamní dárek, který můžete ozdobit logem vaší firmy. USB disky jsou mezi lidmi velice populární, tak proč toho nevyužít k propagaci vašeho podnikání?

Jak vybrat správný USB flash disk

Výběr správného flash disku, který by vyhovoval vašim firemním cílům, není dnes vůbec nic složitého. U reklamní agentury bluearrow.cz, která vyrábí reklamní usb flash disky, najdete tak velký a různorodý výběr USB disků, že snadno vyhovíte všem svým kritériím až do posledního detailu. K dispozici jsou v podstatě všechny druhy flash disků - plastové, kovové, dřevěné, z recyklovaného papíru atd. Existuje také velké množství tvarů a vzorů od těch nejjednodušších, přes reklamní flash disky ve tvaru různých figurek či zabudované do různých předmětů, až po ty nejdokonalejší, vyrobené přesně na míru podle vašich návrhů. Stačí jen zaslat váš návrh nebo fotografii požadovaného předmětu, a vyrobí vám podle něj flash disk zcela originálního tvaru, který bude reprezentovat vaši firmu.

Kolik stojí reklamní USB flash disk?

V dnešní době chce každý dosáhnout skvělých výsledků s co nejnižšími náklady na propagaci. Reklamní flash disky jsou poměrně levné a jednoduše dostupné. Cena se pochopitelně odvíjí od požadovaného množství, kapacity a designu, ale lze říci, že kvalitní reklamní flash disky pořídíte za cenu nepřesahující 500 Kč za kus, díky čemuž tyto reklamní předměty spadnou do kategorie daňově uznatelných výdajů. Investice do marketingové kampaně s pomocí reklamních flash disků vám nabídne skvělé výsledky za velice rozumnou cenu.

Publikováno: 29. 01. 2020

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná