Vaši nechuť k vysávání vyřeší Xiaomi Roborock Sweep One S50 s nekompromisním sacím výkonem

V posledních několika letech vzrostl zájem o robotické vysavače, jejichž úkolem je co nejvíce usnadnit domácí práce. Pokud vysáváte v podstatě každý den, ale zabere vám to zbytečně moc času, který byste raději využili třeba k odpočinku či k aktivitám s rodinou, není nic jednoduššího než si pořídit robotický vysavač. Co se týče daného segmentu, narazíte na celou řadu značek, přičemž některé jsou méně známé, jiné naopak více. V následujících řádcích vám představíme konkrétně model Xiaomi Roborock Sweep One S50, jenž se vyznačuje perfektním sacím výkonem 2 000 Pa. Postará se o jakoukoliv místnost, ať už v ní máte koberce, nebo jen plovoucí podlahu.

Zvládne i mokré čištění

Zapomeňte na mop a kýbl s vodou a saponátem, protože tento robotický vysavač má jednu úžasnou funkci, a tou je mokré čištění. Uvnitř přístroje se nachází japonský motor NIDEC, jenž jen natolik výkonný, že vysavač projede klidně i přes koberce s vyšším vlasem. Obávat se nemusíte ani toho, že by zůstal prach v okolí stěn. Xiaomi Roborock Sweep One S50 je vybaven omyvatelným HEPA filtrem, což ocení obzvláště alergici a astmatici. HEPA filtr dokáže zachytit i vskutku miniaturní částečky nečistot. V neposlední řadě má 13 senzorů pro dokonalé mapování prostoru. Pomocníka si můžete propojit skrze příslušnou aplikaci se svým smartphonem. V mobilní aplikaci si nastavíte jeden z uklízecích režimů.

Další robotické vysavače od Xiaomi

Zapomenout nemůžeme ani na model Xiaomi Roborock Sweep One S55, který zvládne také mokré čištění a má omyvatelný HEPA filtr. Sací výkon je stejný jako u předchozí varianty a počet senzorů taktéž. Udělejte pro čistotu svého domova maximum a vsaďte na ověřené stroje, s nimiž si ušetříte spoustu času i práce. Robotický vysavač je názornou ukázkou. A jeho pořizovací cena už není tak vysoká, jako tomu bylo v minulosti. I do deseti tisíc seženete exkluzivní a spolehlivý kousek.

Publikováno: 10. 12. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná