Byznys a finance

David Rusňák nechává DRFG růst, pomáhá Brnu i celému regionu

Podnikatel David Rusňák je zakladatelem a majoritním vlastníkem investiční skupiny DRFG, celým názvem David Rusňák Family Group. Má ambice i nadále rozšiřovat své podnikatelské aktivity. Velké úsilí věnuje i regionálně prospěšným aktivitám, podpoře sportu, kultury a dobročinným akcím. Skupina DRFG z pohledu spravovaných aktiv neustále roste. Své tempo růstu bez jakékoliv diskuze nadále zvyšuje. Spravuje fondy a nabízí dluhopisy, na které jsou příznivé recenze.

Pilíře skupiny DRFG

David Rusňák staví na lidech. U podnikatelských nápadů stojí vždy ti nejlepší experti v oboru. Jedině pak je šance na úspěch. Budování lékárenské divizi DRFG Medical a lékáren Na zdraví je velmi úspěšné. Oblast farmacie má nedozírný potenciál. Po letitých úvahách investiční skupina vstoupila i do lékárenského byznysu a na dosud nezkonsolidovaném trhu vidí jasnou příležitost. Do týmu získali i Rudolfa Matějku, který se v tomto byznysu 20 let pohybuje. Lékárenská divize je e jedním z pěti pilířů, na kterých je podnikání postavené. Dále jde o investice do nemovitostí, telekomunikací i energetiky. V oblasti lékárenství jde o ambici stát se trojkou na trhu. Důstojným pilířem je i segment financí.

Investiční společnost DRFG

V oblasti financí vlastní DRFG společnosti zabývající se analýzou trhů a finanční distribucí. Spravuje vlastní nemovitostní a dluhopisový fond. Ve svém portfoliu má i společnost s licencí obchodníka s cennými papíry. Aktivit má skupina ale mnohem víc. Spadá sem například i architektonické studio A PLUS, zakázkové krejčovství Galard nebo třeba restaurace Konfit. Pro veřejnost v Brně je asi nejviditelnější aktivitou sponzoring hokejové Komety. Spojení má i své přesahy. Architektonické studio A PLUS navrhlo podobu nového hokejového stadionu a do Komety jsou tak investovány nejen peníze, ale jde o podporu hokeje z více směrů. V Brně jde o opravdový fenomén a je třeba jej i nadále rozvíjet.

Poslat komentář