Robotické sekačky šetří spoustu práce i času

Pokud chcete mít na zahradě neustále upravený trávník, je na čase poohlédnout se po robotické sekačce, která nejenže šetří spoustu práce, ale i času. Stačí pomocníka nastavit prostřednictvím aplikace, a potom jen sledovat, jak se o všechno postará. Inteligentní sekačky navíc disponují mnoha funkcemi, díky nimž jsou schopné dosáhnout ještě lepších výsledků.robotické sekačky si budete pochvalovat komfort, vysoký výkon, bezpečnou práci i snadné používání.

Komfort a bezpečnost

Robotická sekačka, neboli automower, je v podstatě automatická, jen ji musíte nastavit. Zvolíte si výšku sečení a připravíte si plán, jak často má sekačka trávník upravovat. Všechno navíc provádíte skrze aplikaci, která je většinou jednoduchá a intuitivní. Používání robotické sekačky je navíc bezpečnější. Klasická elektrická sekačka byla problematická kvůli dlouhému kabelu, u benzínových variant je nebezpečný právě samotný benzín.

Trávník bude vypadat famózně

Sice si můžete provoz nastavovat ručně, nicméně je lepší, pokud necháte, aby robotická sekačka využívala připravenou technologii od výrobce. Jakmile se sekačka seznámí s velikostí vašeho dvora a podmínkami, doporučí vám plán sečení, který zajistí optimální výsledky. Sekačka má často i senzory, jež jí pomáhají orientovat se v nerovném terénu a úzkých částech zahrady. V aplikaci si nastavíte nejen plán sečení, ale i časy, kdy nechcete, aby robotická sekačka pracovala. Lepší model je opatřen i senzory, které po detekci deště dávají příkaz sekačce, aby se vrátila do nabíjecí základny a počkala, až přestane pršet. Jestliže hledáte internetový obchod, odkud byste si mohli takový nástroj na zahradu zakoupit, není nic jednoduššího než se obrátit na Nobur s.r.o., kde najdete robotické sekačky hlavně od značky Husqvarna.

Publikováno: 18. 10. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná