Hledáte luxusní byt v Praze? Zkuste rezidenci Malešický háj

Moderní bydlení je otázkou prestiže. Pokud hledáte něco ojedinělého, pokud hledáte byt na dobré adrese, tak vás právě rezidence Malešický háj musí oslovit. Rozhodně si ale pospěšte, protože i díky menšímu počtu bytových jednotek, které budou v rámci této rezidenční čtvrti vybudovány, je už velká část prodaná novým majitelům. A proč je toto místo tak výjimečné? To si nyní řekneme.

Pohodové a luxusní bydlení v metropoli

V posledních letech je bydlení přímo v Praze opět trendem. Málokomu, často i po předešlé osobní zkušenosti, se dnes už chce dojíždět do Prahy ze satelitu, proto je bydlení ve městě znovu atraktivní. Luxusní byty na Praze 10 přitom nabídnou pohodu srovnatelnou s bydlením za Prahou. Jako bonus navíc získáte okamžitý přístup ke všem vymoženostem metropole bez dlouhých vzdáleností a nekonečných kolon. A pokud se bavíme o luxusu, pořídit si zde můžete například i střešní penthousy. To jsou byty, které nabídnou prakticky celé patro pro vás. Atraktivitu tohoto místa ještě podtrhuje:
  • Pouze 107 bytů v 5 bytových domech
  • Členitá architektura s balkony, terasami a předzahrádkami
Právě nízký počet bytových jednotek znamená maximum soukromí a klidu. To je přesně to, co od moderního bydlení očekáváme. Kromě zmiňovaných velkých třešních penthousů si můžete pořídit samozřejmě i menší byty, které začínají už od 31 m2. Ty největší potom nabídnou rozlohu až 139 m2.

Top lokalita znamená vysokou atraktivitu okolí

Od moderního a luxusního bydlení samozřejmě očekáváte také perfektní okolí. V rámci rezidence Malešický háj to rozhodně dostanete, a to už třeba díky výhledu na Malešický les, který ještě podpoří pocit klidného bydlení. Pokud se podíváte na podrobnosti o rezidenci na webu malesickyhaj.cz a prohlédněte si možnosti okolí, tak zjistíte, že vás nezklame ani dopravní dostupnost. Z tohoto místa je to zkrátka všude blízko. A nezáleží na tom, zda budete chtít vyrazit za prací nebo za zábavou.

Publikováno: 29. 04. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná