Hotel Ostrava: Užijte si město zábavy i s dokonalým ubytováním

Ostrava už léta není tím nezajímavým průmyslovým městem. Dnes se sem chodí nejen za businessem, ale rovněž za zábavou. S dobrým a luxusním ubytováním v Ostravě dokážete zažít i parádní relax. Skvělé ubytování, luxusní jídlo i wellness – tak vypadá dobrý hotel OstravaHotel Jan Maria nabízí ubytování s perfektním wellness a hostí každého, kdo si potrpí na kvalitě ubytování. Je jedno, jestli přijíždíte do Ostravy za zábavou nebo kvůli práci. Hotel vám nabídne skvělé zázemí pro obojí. Komfortní ubytování je v tichém prostředí Slezské Ostravy a nachází se v těsné blízkosti centra města.

Ostravský hotel Jan Maria je proslulý svým designem, ale i perfektním vybavením

Má prostornou venkovní terasu, kterou hosté hojně využívají. Pro sport a relaxaci je hotel rovněž skvěle připraven. Zahrát si lze bowling, k dispozici je perfektně vybavená posilovna i hřiště. Pro wellness aktivity si máte možnost zajít do infra sauny a samozřejmě využít soukromou vířivku. Privátní vířivka láká i novomanžele. Hotel je totiž hojně využíván pro svatby.

Zůstaňte i na jídlo. Hotelová restaurace láká na skvělý jídelníček

Hotel je též synonymem pro slovní spojení – luxusní restaurace Ostrava. Restaurace má příjemný design a je plně klimatizovaná. Atmosféru v zimě přidává hořící krb. Součástí restauračních prostor je též kryté venkovní sezení. Pořád však mluvíme jenom o designu restaurace. Přitom hosté sem chodí stejně rádi za perfektním jídlem. Třeba na oslavu narozenin, na které se vám o dort postarají přímo v restauraci hotelu.

Ubytujte se v hotelu Jan Maria

Čtyři hvězdičky, skvělá restaurace a wellnes lákají též pořadatele firemních akcí, vánočních večírků, teambuildingů či budoucí novomanžele, kteří si hotelové prostory rezervují pro svatební hostinu či svatební noc. Zajímavostí je, že se celý areál hotelu i restaurace nachází v prostorách bývalé šachty. To dělá hotel ještě atraktivnější pro každého, kdo hledá zajímavé ubytování v tomto severomoravském městě.

Publikováno: 30. 04. 2022

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Novotná