Cestování

Dobrodružství na kole si můžete zvěčnit

Jestliže rádi jezdíte na kole na výlety anebo na kole děláte různé kousky, které by stálo za to, aby je viděli i ostatní lidi, pak je dobré mít malou kameru nebo fotoaparát, díky kterému si můžete vzpomínky uchovat a ukázat i ostatním.

Jak to bude držet?

Mnozí by si rádi pořídili malou kameru nebo fotoaparát, pomocí kterého by si mohli uchovat zážitky, ovšem mají obavy, že zařízení při jízdě upustí a zničí ho. Samozřejmě, že držet kameru představuje jisté nebezpečí, proto je mnohem lepší, když si pořídíte držák na kameru. Držáků na kameru GoPro existuje hned několik. Vyberte si ten, který bude nejlépe vyhovovat tomu, jaké máte jízdní kolo, záleží na tom, co budete chtít natočit.

Dáme si ji na řídítka

To, kam si kameru umístíte, záleží jen na tom, co chcete natáčet. Ovšem měli byste to vědět dříve, než si pořídíte držák na horská kola, neboť různé držáky umožňují různá umístění. Mnoho lidí, zejména těch, kteří na kole jezdí do různých terénů, si chtějí natáčet cestu, a proto si kameru dávají přímo na řídítka, v takovém případě je dobré zvolit objímku anebo nalepovací držák, který si na řídítka nalepíte a kameru do něj jednoduše zasunete.

To si můžeme dát do rodinného alba

V případě, že nechcete natáčet terén nebo cestu, ale chcete si pořídit video či fotografie, na kterých budete jako rodina na výletě, pak je mnohem lepší zvolit držák na kameru GoPro, který má přizpůsobené popruhy tak, abyste si ho mohli umístit na ruku nebo na nohu, díky čemuž můžete poměrně jednoduše vytvořit fotografii nebo video, které může zachytit celou rodinu, jak na kole jedete krásnou přírodou nebo kole zříceniny hradu a podobně. Tento držák jistě ocení i ti, kteří dělají různé kaskadérské kousky na motorkách.

Když chcete kameru jinde

Výborným pomocníkem může být také přísavný držák pro kameru GoPro, který se jednoduše přisaje na hladké povrchy. Tento držák není vhodný pro kola, ale bude se vám hodit, pokud si budete chtít uchovat zážitky z jízdy na motorce, v autě anebo také na lodi.