Móda a styl

Nové hokejové sety z kolekce DDsport stojí za to!

Další hokejová sezóna je za dveřmi! Už brzy bude opět v plném proudu. Nastává proto ideální čas na řešení nových profesionálních dresů. Vyberte si pro nadcházející sezónu atraktivní hokejové dresy i další týmové oblečení a doplňky, abyste ji zahájili ve velkém stylu. Pěkný vzhled a funkčnost propojují hokejové sety z nové kolekce od DDsport.

Prvotřídní kvalita bez kompromisů

DDsport je český výrobce sportovního oblečení. Svou nabídku neustále zlepšuje tak, aby se hokejisti i další sportovci cítili v dresech pohodlně a aby byla zajištěna jejich bezpečnost. Použité materiály jsou kvalitní, odolné vůči namáhání. Můžete si být jistí, že se hned tak nerozpadnou. Po designové stránce jsou dresy rovněž povedené. Vašemu týmu to v nich bude slušet. Střih dokonale padne, neboť vzniká na základě konzultací s předními hokejovými kluby. Novinkou je střihové provedení Extra Line.

Co je součástí hokejového setu?

Hokejové sety tvoří: dresy na hokej, návleky na kalhoty a štulpny. Vylaďte si je tak, aby se váš tým na první pohled odlišoval od jiných. Dres může být vybaven prodyšnými částmi. Finální vzhled lze přizpůsobit i těm nejnáročnějším požadavkům. Zvolte si libovolnou barvu, umístěte kamkoliv na dres logo a číslo. V případě zájmu můžete využít také možnost tisku zářivých fluo barev. Design podle vašich představ připraví šikovní zkušení grafici.

Proč nakoupit právě u DDsport?

Znakem kvality je dlouholetá zkušenost. DDsport funguje už 25 let. Objednávky doručuje ve velmi krátké době. Zároveň je po neomezenou dobu archivuje, abyste kdykoliv mohli doobjednávat totožné kusy. DDsport spolupracuje s profesionálními i amatérskými týmy nejen u nás, v České republice, ale také v dalších zemích Evropy. Kvalitu těchto hokejových dresů znají i sportovci z cizích zemí.

Poslat komentář