Jak probíhá masáž penisu?

Na masáže chodí spousta lidí a velmi si je chválí. Na ty erotické si však jen tak někdo netroufne. Je to škoda, protože příjemnému zážitku a účinkům klasického masírování přidávají ještě jednu novou dimenzi a z masážního salonu díky tomu odcházíte spokojení a odpočinutí po všech stránkách. Erotické masáže mohou mít různou podobu. Masérka se může věnovat celému vašemu tělu, včetně intimních partií, masírovat vás rukama, případně celým svým tělem. Nikdy však nedojde k pohlavnímu styku. Pokud toužíte po placeném sexu, budete se muset poohlédnout někde jinde než v masážním salonu. Tam se totiž chodí na masáže.

Co můžete od erotické masáže očekávat?

Konkrétní postup se samozřejmě liší podle vybraného salonu, ovšem základní postup je podobný. Ve smluvený čas přijdete do salonu, tam na vás čeká vaše vybraná masérka. Společně odejdete na pokoj se sprchou, nejdříve si z hygienických důvodů dáte sprchu (zpravidla společnou), poté se přemístíte na lehátko a masáž může začít. Aspoň takto probíhá erotická masáž Praha 2 v salonu Relax Point 66. Co se bude dít dál, záleží pouze na vás, respektive na variantě masáže, již si zvolíte. Na závěr následuje opět společná sprcha, abyste ze sebe smyli masážní olej.

Lingam masáž má dlouhou historii

Erotické masáže nejsou žádným výdobytkem 21. století, ba naopak se praktikovaly již před mnoha a mnoha lety. Příkladem je lingam masáž neboli masáž penisu, jež má své kořeny v Indii. Není náhodou, že právě v této zemi vznikla i Kámasútra. Masérka se posadí mezi vaše nohy a poskytne vám tolik vln uspokojení, kolik si jen budete přát. Postupuje přitom podle starých tradic, dotýká se penisu i varlat a používá přitom teplý přírodní olej. Díky speciálním technikám odchází všichni klienti opravdu dokonale potěšení a shodují se na tom, že masáž penisu Praha je vlastně mnohem lepší než klasický sex. Dáte jí šanci?

Publikováno: 25. 10. 2020 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná