Jak udělat ženu opravdu šťastnou? Dodržujte těch 5 pravidel

V prvé řadě si pamatujte, že žádný vztah není dokonalý. Bůh ví, co by Romeo a Julie postupem času řešili, kdyby jejich lásku nepřekazili příbuzní. A krize by jistě dostihla i Bonnie s Clydem. Co se týče vašeho svazku, bez ohledu na to, zda jste něčí manžel, nebo „jen“ přítel, musíte na něm neustále pracovat. Ne nepřetržitě, soustavně však ano. Zároveň se smiřte s tím, že se celková pohoda odvíjí především od spokojenosti vaší lepší polovičky. Dokážete-li ji učinit šťastnou, váš život bude rázem zalitý duhou. V opačném případě to pořádně schytáte a nezachrání vás ani elegantní briliantové náušnice. Naštěstí pro vás – existuje soubor nepsaných pravidel. Dodržte a vaše žena bude šťastnější.

1. Nic a nikdo není důležitější než žena

Nejlepší kamarád slaví kulatiny, ale vaše partnerka nemocná? Zůstaňte doma a pečujte o ni! Musíte se rozhodnout mezi golfem s přáteli a romantickou večeří s dámou svého srdce? Volba je snad jasná. Pamatujte, že žena je vždy na prvním místě, děj se co děj.

2. Buďte vždy připraven naslouchat

Je úžasné, že jste ji za poslední půl roku daroval několik briliantových šperků, ale jste tady pro ni, když vás nejvíce potřebuje? Žena může být šťastná jen v případě, má-li se komu vypovídat. Staňte se její vrbou a podpořte ji vždy, když jí nejlepší kamarádka hodí klacek pod nohy. Nemusíte zbytečně mluvit, stačí naslouchat.

3. Nebuďte skoupý na lichotky

Že je vaše partnerka sebevědomá a o chválu nestojí? Možná tak na vás působí, ale ve skutečnosti lichotky potřebuje. Ať už jde o nový outfit, skvělou večeři nebo změnu účesu, chovejte se jako správný gentleman a podpořte ji pozitivní reakcí.

4. Dejte jí prostor

Seberealizace je nesmírně důležitá. Je chválihodné, že děláte všechny aktivity společně, ale raději se partnerky zeptejte, jestli si nechce čas od času odskočit do kavárny a udělat příjemné odpoledne s kamarádkami. Třeba nakonec zůstane s vámi, důležité je ukázat ji, že vztah s vámi není zlatá klec.

5. Připomínejte ji lásku dárky

Ženy dárky milují, a to i když tvrdí opak. Může se jednat o drobnou kytici, honosné briliantové prsteny, lístky na divadelní představení – zkrátka to nejlepší, na co vám stačí rozpočet. A vůbec nejlepší bude, když ji obdarujete ve chvíli, kdy to vůbec nečeká.

Publikováno: 09. 12. 2019

Kategorie: Vztahy a rodina

Autor: Milena Novotná