Koupelna jako ze škatulky

Moderní doba si žádá moderní věci. Ty tam jsou doby, kdy byly koupelny provizorní, ryze privátní záležitostí. Dnes jsou koupelny téměř výkladní skříní celé domácnosti. Lidé se jimi chlubí a považují je za důležitou součást životního prostoru. Aby se koupelna skutečně stala příjemným, útulným a navíc funkčním prostorem, je třeba ji rekonstruovat podle nejnovějších trendů. Podlahové topení, rohová vana nebo topný žebřík už nikoho nepřekvapí, a tak se módní trendy nesou v duchu barevných obkladů, bodového osvětlení a hlavně funkčních vodo-topo prvků.

Krásná i funkční

Co by byla koupelna bez bezvadně odtékajících odpadů, funkčních baterií a hřejícího bojleru. Ač se to zdá jako samozřejmost, právě tyhle základní instalatérské práce dávají celé koupelně smysl a poslání. Od sifonu počínaje, který ručí za to, že nebude v koupelně ani náznak nepříjemného pachu, odpady konče, kdy je v zájmu všech, aby voda proudila tam, kam má. Instalatér je člověk, který má trubky a rozvody v malíčku a žádný problém ho nezaskočí. Neodtéká vám umyvadlo, špatně se splachuje záchod, máte pocit, že v trubkách divně chrčí a houká? Neváhejte se obrátit na profíky. Instalatér Praha pozná, kde „je zakopaný pes“, příčinu problémů odhalí a dá vše do pořádku.

Pryč s nečistotami

Čištění odpadů je stejně jako instalatérské práce jeho denní chleba. Nezaskočí ho nečistoty, jako jsou zbytky jídla, vlasů a tuků v odtocích, stejně jako si hravě poradí s mechanickou překážkou někde uprostřed trubkových rozvodů. Instalatér je školen na každou situaci, která může v koupelně nastat. Čištění odpadů Praha lze objednat i online formou pomocí interaktivního formuláře. Pracovníci jsou k dispozici sedmí v týdnu, proto není problém zajistit jejich služby třeba na víkend.

Publikováno: 21. 05. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná