Zájezdy za fotbalem: Lepší než last minute se starou!

Nadpis neberte doslova. Dovolená na prosluněné pláži je fajn. Vychlazené pivo, šplouchání vody a všude kolem ladné křivky dokonale opálených dámiček v bikinách. Existuje snad něco lepšího? Tak jistě – třeba takový zájezd na zápas FC Bayern Mnichov. Nikdy vás nenapadlo, že byste své fanouškovství posunuli na další level a zajeli se podívat na některý z nejznámějších evropských stadionů? Atmosféra na utkání špičkových čutálistů by se dala krájet mačetou. Stačí si koupit vstupenku, nebo se vydat společně s bandou v rámci plnohodnotného zájezdu. Nepřestávejte číst, prozradíme vám podrobnosti.

Váš život už nebude jako dřív

Sledování fotbalu na gauči nelze s fanděním na vyhlášených stadionech srovnávat. Pokud bylo vašim největším fotbalovým zážitkem utkání mezi Horní a Dolní, v podstatě jste ještě na fotbale nikdy nebyli. Jděte do sebe, udělejte si radost a kupte si vstupenky na Arsenal Londýn, Manchester United nebo jiný tým, za který jste vždycky pařili počítačovou Fifu. Představte si, že sedíte na stadionu s kapacitou desítek tisíc lidí. Wow. Stačí si vybrat to správné utkání a garantujeme, že na velkou sportovní událost budete vzpomínat ještě hodně dlouho. Respektive do chvíle, než si koupíte lístek na ještě lepší mač. Až se o tom rozpovídáte v hospodě, stane se z vás superstar.

Kde lístky seženete?

Ono se to lehce řekne, vydej se za top fotbalem. Ale kde sehnat levné lístky na FC Barcelona, případně si rezervovat zájezd? Mrkněte na fotbaltour.cz a vyberte si! Jedna z nej fotbalových cestovek nabízí vstupenky a zájezdy na německou Bundesligu, španělskou Primera Division, anglickou Premier League, ale také na evropské poháry a zápasy v ostatních ligách. Na fotbaltour.cz seženete vstupenky bez skrytých poplatků a ceny zájezdů zahrnují služby delegáta. Není co řešit, prostě musíte jet, a to bez debat!

Publikováno: 30. 05. 2017 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná

Tagy: fotbal vstupenky | vstupenky na ligu mistrů | zájezdy za fotbalem