Jak v kurzovém sázení minimalizovat riziko prohry a nepropadnout hazardu?

Napadlo vás někdy, proč někteří šťastlivci vyhrávají obrovské peníze na kurzovém sázení a vy stále nic? Znalosti sportu hrají v kurzovém sázení důležitou roli, ovšem to ani zdaleka nestačí. Často potřebujete také, aby se na vás usmálo štěstí, někdy udělá chybu samotný bookmaker. Nutno podotknout, že kurzové sázení slouží jako určitá forma přivýdělku, nikoliv však jako pravidelný zdroj příjmu. V následujících řádcích vám poradíme, jak riziko prohry snížit na minimum a zároveň nepropadnout hazardu.

Zásady zodpovědného sázení

Studie ukazují, že pouhá 3 % hráčů jsou na hazardu opravdu závislí, skutečně patologických hráčů je pak 1 %, což svědčí, že ne každý, kdo si občas vsadí na nějaký zápas, je závislý na hazardu. Ve většině případů se tedy jedná pouze o formu zábavy, která slouží jako příležitost k občasnému přivýdělku.

Hrajte pro zábavu

Sázejte pouze pro zábavu. Spoustu sázkařů uvádí, že jakmile na zápas vsadí vhodnou částku, jejich zážitek ze sledování je daleko intenzivnější. Hra má totiž sloužit k pobavení, nikoliv jako zdroj příjmu.

Sázejte peníze, které si můžete dovolit prohrát

Pokud víte, že vás momentálně tíží nepříznivá finanční situace, sázení se raději vyhněte obloukem. Nikdy nezkoušejte prohrané peníze vyhrát zpět, riskujete další potenciální prohru, která by vás mohla ještě víc mrzet. Na sázky si nepůjčujte a sázejte pouze peníze, které si můžete dovolit prohrát.

Nechte si poradit od profesionálních poradců

Zkušeným sázkařům, kteří nabízí výhodné tipy za poplatek říkáme sázkový poradce. Většinou jde o bývalé sportovce nebo odborníky na sázení. Podrobně analyzují a studují kurzové sázky a zápasy, na které se vyplatí vsadit. Vám poté stačí na tip vsadit libovolnou částku a užít si fotbalový zápas z pohodlí domova. Vynikající hodnoceníporadenství RobStark.cz (zkušenosti najdete na: https://robstark.cz/novinky/sazej-s-robem-zkusenosti/). Lidé, kteří mají se sázej s Robem zkušenosti, vyzdvihují dlouhodobou výhernosti vysokou úroveň komunikace.
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Publikováno: 19. 02. 2022 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná