Cimbálka Praha oživí vaši společenskou událost

Živá muzika je něco, co se odjakživa neodmyslitelně pojí se společenskými událostmi a akcemi všeho druhu. Pokud i vy právě pořádáte menší či větší oslavu, neváhejte si přizvat muzikanty, kteří perfektně dotvoří atmosféru celé akce.

Vsaďte na zkušené hudebníky

Cimbálová muzika Vltava působí převážně v našem hlavním městě a jeho blízkém okolí, avšak je možné se domluvit i na tom, aby hudebníci zajeli někam dál. Skupina jezdí nejčastěji ve složení čtyř až pěti hudebníků pod vedením pana Petra Goryczkyho. Klienti se mohou těšit na tradiční nástroje, jako jsou housle, kontrabas, viola a cimbál. Stejně tak máte možnost rozhodnout o tom, jestli mají mít hudebníci oblečené kroje, anebo spíše společenský oděv. Cimbálka Praha je složena z hudebníků z Moravy i Slovenska, kteří mají s hraním na akcích bohaté zkušenosti.
Repertoár hudební skupiny je složen z tradičních moravských, českých i slovenských lidových písní. Jedná se o všeobecně známé a velmi oblíbené lidovky, na něž si jistě pamatujete už z dětských let - Čerešničky, čerešničky, Když jsem šel z Hradišťa, Vínečko bílé, anebo V Hodoníně mňa brali za vojáčka. Kromě folklorních písní lze zahrát taktéž folk, případně zvolit úplně jiný žánr.

Hudba pro každou příležitost

Máte obavy, že cimbálovka nebude to pravé ořechové, zvláště když bude na vaší akci převážně mužská společnost? Pokud ano, tak je ihned odhoďte za hlavu, protože se jedná o velmi oblíbený žánr bez rozdílu pohlaví. Cimbálovka v Praze navíc dokáže na tanečním parketu rozhýbat všechny věkové kategorie. Na lidovku si rádi zatancují jak mladí, tak starší.
Hudebníci hrají na svatbách, firemních večírcích, koštech vína a jiného alkoholu, a to v prakticky v jakýchkoliv prostorách si jen klient vybere. Cimbálka Vltava již hrála v hotelech, lázních, penzionech, rodinných domech i stanech. Vždy záleží jen na domluvě se zákazníkem.

Publikováno: 23. 01. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná