Jste kutil nebo firma, která vyrábí textil či nábytek? Zajistěte si materiál ze velkoobchodní ceny

Pokud patříte mezi domácí kutily nebo jste firma vyrábějící textil či nábytek, porozhlédněte se v nabídce firmy VTC a.s., která má svůj e-shop a představuje největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.

Pro koho je e-shop určený?

Nakupují zde firmy, které vyrábí textil, nábytek, ale i domácí kutilové, maminky na mateřské dovolené nebo ti, kdo si chtějí doma udělat nějaké hezké dekorace, případně si třeba renovovat nábytek namísto toho, aby jej vyhodili. Zkrátka všichni ti, koho baví ruční práce.

Co všechno e-shop nabízí a proč jej využít?

Naleznete zde kreativní a hobby potřeby, bižuterní komponenty, potřeby pro tvořivé děti, příze za velkoobchodní ceny, kvalitní textilní galanterii pro každého, potřeby pro výrobu patchworku, vyšívací příze a potřeby pro vyšívání.

Díky e-shopu můžete materiál i potřeby objednávat kdykoli máte čas, v klidu a z pohodlí domova. Při objednávce nad 2 000 Kč máte dopravu zdarma. Vybírat si můžete z velkého množství různých položek. K dispozici je široký sortiment v bohatém barevném výběru. Několikrát denně probíhá aktualizace skladových zásob. Zboží je skladem a objednávky jsou zasílány do 24 hodin.

Tipy pro vás

Oblibě se těší vlny určené pro pletení nebo háčkování. Ty na e-shopu naleznete ve formě přírodní (bavlněné), směsové, akrylové, viskózové nebo třeba polyesterové. Zároveň s vlnou si můžete objednat vhodný háček nebo pletací jehlice.

Pro milovnice vyšívání jsou v nabídce připravené vyšívací příze. Vybírat si můžete ze tří druhů. Jedná se o mulinky, bavlnky či perlovku. Základem mulinek je šest nitek. Podle hustoty pak použijete jejich různý počet. Objednat si můžete MOULINE nebo MULINU.

Bavlnky se skládají jedné silnější nitky a zástupce představuje NORMA. Perlovka je příze lesklého charakteru, z jednoho vlákna. V nabídce naleznete jednobarevné nebo ombré varianty.

Publikováno: 30. 05. 2024 / Aktualizováno: 01. 06. 2024

Kategorie: Móda a styl

Autor: Jakub Skalický