Máte doma krb? Kupte si vysavač na popel a suché nečistoty

Obývací pokoj bez krbových kamen? V novostavbách se jedná už o jakýsi standard. S krbovými kamny často dokážete vytopit klidně i několik místností, i když máte práci se dřevem, uklízením popelu a podobně. Jestliže si chcete usnadnit starost okolo topení v krbu, investujte do speciálního vysavače, s nímž můžete bez problémů vysávat popel a další suché nečistoty. Představte si, že venku sněží, vy si sednete na sedačku, zapálíte oheň v krbu a budete si užívat uklidňujícího zvuku praskajících polen. Počítejte však s tím, že okolo krbu je i spoustu nečistot, zejména při jeho vyklízení. Vysavač na popel a suché nečistoty KARCHER AD 4 Premium vám však pomůže zbavit se popelu a další špíny okolo snadno a rychle.

Vysoký sací výkon

Vysavač nabízí vskutku vysoký sací výkon, se kterým se snadno zbavíte všech nečistot. Disponuje sedmnáctilitrovou nádobou vyrobenou z vysoce kvalitního kovu. Stejně jako každý vysavač, tak i tento je vybaven filtrem, ale nemusíte se obávat ručního čištění, protože společnost KARCHER vsadila na automatický proces. Jedinou vaší povinností je pravidelně vyprazdňovat sběrnou nádobu, v níž se hromadí popel a další nečistoty.

Další výhody vysavače na popel

Potěší vás, že ruční trubka je zkosená, takže se s ní dostanete i do těžce přístupných míst. V krbu nezůstane jediné smítko. KARCHER zakomponoval do tohoto pomocníka také uzavírací systém Pull & Push, tedy systém snadného a rychlého otevírání, zavírání a vyprazdňování nádoby. Nemusíte tak rozebírat celý vysavač, abyste se k nádobě dostali. Jestliže si vysavač KARCHER objednáte, dostanete v balení nejen vysavač jako takový, ale ještě 1,7 metru dlouhou sací hadici, dvě sací trubky, plochý skládaný filtr a hák na kabel. S vysavačem budete nadmíru spokojeni. Přesvědčte se sami.

Publikováno: 26. 10. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná