Podle čeho vybírat čalouněný nábytek?

Sedačky, pohovky a křesla vnášejí do našeho domova pocit útulna a pohodlí. Jelikož patří k jednomu z nejzatěžovanějších kusů nábytku, měli bychom pečlivě vybírat jejich čalounění. Pouze použití kvalitních materiálů a precizní zpracování zaručí, že i po několika letech bude čalouněný nábytek vypadat téměř jako nový.

Dejte na ověřené značky

Pokud se budete řídit jenom designem, koupě čalouněného nábytku se vám nemusí vyplatit. Kromě vzhledu sedačky byste měli věnovat pozornost též složení materiálů. To právě zajistí dlouhou životnost nábytku. Nábytek Čestlice vám nabídne sedačky kožené i textilní v různých barevných provedeních. V každém případě se můžete spolehnout na tradičního německého výrobce, jehož prioritou jsou exkluzivní materiály, prvotřídní kvalita a TOP design.

Zaměřeno na praktičnost a komfort

Proč hledat kompromis mezi komfortem a cenou, když prodej nábytku Čestlice vám nabídne hned obojí? Na své si zde přijdou milovníci kvality a praktičnosti. Sedací nábytek totiž nabízí šikovné úložné prostory a velmi žádanou rozložitelnost. Abyste neměli pocit, že kupujete zajíce v pytli, přijďte si pohodlí a funkčnost čalouněných sedaček vyzkoušet přímo na kamennou prodejnu. Věřte, že s prázdnou neodejdete. Navíc můžete vybírat ještě z celé řady konferenčních stolků a solitérů.

Neobávejte se nevšedních kombinací

Když už je řeč o solitérních křeslech, již dávno neplatí, že by měla ladit tón v tónu s ostatním čalouněným nábytkem. Jejich účelem je naopak vyniknout v prostoru a dát tak okázale najevo svou originalitu. Proto se nebojte vsadit na nevšední materiály, výrazné barvy a atypické tvary. Z křesla, které může být klasické, s taburetem, polohovatelné, lehátkové či masážní, se tak rázem stane kontrastní prvek, jenž podtrhne osobitost interiéru vašeho domova.

Publikováno: 10. 11. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná