Móda a styl

Pánské doplňky a šperky

Záleží vám na vašem vzhledu a chcete udělat dojem? Zaměřte se nejenom na vhodně zvolný outfit. Důležitou roli totiž hrají i módní doplňky, které se postarají o finální efekt. A co by vám rozhodně nemělo chybět? Je to peněženka, opasek nebo šperky, které vás promění v upraveného elegána a šarmantního muže.

Elegantní a stylové šperky

Šperk už dávno není jen výsadou žen. Hodí se i pro muže. Zdobit vás tak může řetízek s přívěskem nebo náramek. Sáhněte třeba po zajímavém a designovém náramku z drahých kamenů, který zvýrazní vaše mužské rysy. Nabízí se dlouhá řada možností barevných odstínů od neutrálních až po pestřejší barvy. Tyto pánské šperky snadno zkombinujete se společenským i volnočasovým oblečením. Za každé situace vám tak dodají šmrnc. Náramky jsou jako stvořené do letních dnů, kdy budou báječně vypadat s vaším opálením.

Kvalitní kožené peněženky

Bez kvalitní peněženky se neobejde snad žádný muž. Pokud se rozhodnete pro kožené provedení, máte jistotu nejenom kvalitního zpracování, ale i elegantního módního doplňku. Pánské kožené peněženky se stanou vaším nepostradatelným společníkem. S kvalitní peněženkou už se nebudete muset stydět zaplatit útratu za dámu, naopak se s ní rádi pochlubíte. Zvolte si z hnědé nebo černé varianty a dalších detailů, které dělají tento doplněk ještě zajímavějším. Skvěle se hodí pro uložení mincí, bankovek a platebních karet, které tak budete mít pěkně pohromadě na jednom místě.

Elegantní a stylové opasky

O pomyslnou tečku za vaším dokonalým outfitem se postarají opasky. Kožený pásek pánský by neměl chybět žádnému muži. Skvěle se hodí ke společenským kalhotám, džínům i třeba ke kraťasům. Kožený opasek se velice rychle stane nedílnou součástí každého muže. Vyberte si hladkou variantu opasku nebo provedení s nápaditým zdobením.