Pánové, vyberte své přítelkyni ty pravé náušnice. Poradíme vám

Ideálním dárkem pro ženu jsou bezesporu šperky a květiny. Mnozí pánové však vymýšlí hromadu jiných darů, s nimiž se však nakonec netrefí tak do vkusu, jak očekávali. Někteří dokonce kupují ženám oblečení doufajíc, že se trefí do velikosti, ale ne vždy je tomu tak a z původně dobře zamýšleného dárku jsou nejhorší narozeniny nebo výročí. Vsaďte proto na klasiku v podobě šperků ze zlatnictví Ostrava, kde vám pomůžou s výběrem třeba náušnic Calvin Klein.

Pokud jste se rozhodli ženě koupit právě náušnice, poradíme vám s výběrem i my. Výběr náušnic byste neměli podcenit, závisí na nich štěstí vaší drahé polovičky. Buď s nimi zabodujete, nebo z daného výročí, narozenin nebo povýšení uděláte nejhorší den v životě. Je třeba se trefit do vkusu.

Vybírejte podle tvaru obličeje přítelkyně

Při výběru správných náušnic vám nejvíce pomůže to, jaký tvar obličeje partnerka má. Je majitelkou kulatého obličeje nebo má spíše hranatý obličej? V případě, že má partnerka hranatý obličej, hodí se k ní spíše menší náušnice, které obličej zjemní. Vyhněte se se mohutným náušnicím, které udělají pravý opak. Dámy s kulatým obličejem si zase zaslouží náušnice, které jejich obličej spíše opticky protáhnou, tudíž volte delší typy. Ženy s oválným tvarem se spokojí s cvočky nebo jinými drobnými náušnicemi.

Inspirujte se ve šperkovnici partnerek

Pokud se chcete trefit stoprocentně do vkusu, inspirujte se aktuální sbírkou vaší partnerky. Ta vám toho prozradí nejvíce, dokonce vás přesně navede na styl, který partnerka preferuje. V něm pak snadno vyberete náušnice, které budou trefou takzvaně “do černého”.

Jak jsme však zmínili, poradit vám mohou přímo ve zlatnictví, kde přesně vědí, co ženy vyhledávají, co je zrovna v módě nebo co aktuálně preferují.

Publikováno: 28. 02. 2020

Kategorie: Móda a styl

Autor: Milena Novotná