Plechový dílenský nábytek využijete v profi dílnách i v domácích dílničkách

Ty tradiční staré plechové skříně už nechte raději milovníkům retro a industriálního stylu. Do své dílny si pořiďte moderní plechový nábytek, který toho umí více. Plechový nábytek do dílen a provozů dnes vypadá zcela jinak než ten tradiční, který znáte z firem a firmiček, kde se zastavil čas v minulém století. Moderní plechová skříň se přizpůsobila „anatomii“ moderního dílenského nářadí. Tyto profi skříně oceníte v práci, ale též ve své domácí dílničce. Přehledně sem odložíte vše, co dnes tak pracně hledáte, kdykoliv to potřebujete pro svůj aktuální projekt. Mnohdy drahé nářadí takto uložíte v suchu, na očích i bezpečně třeba před svými dětmi.

Vyberte si správnou dílenskou skříň

Dílenská skříň dokáže nabídnout mnoho zajímavých funkcí i typů úložních prostor. Nenahraditelnými jsou univerzální kovové skříně na plastové boxy, ve kterých máte vždy po ruce přehledně roztříděné různé součástky, spojovací materiál, těsnění a další maličkosti, jež se nám v dílně velice rychle hromadí. Díky vhodnému uložení je konečně najdete tehdy, kdy je doopravdy hledáte. Na různé drobné nářadí se hodí dílenské skříně SK1 nebo SK2. Bývají v prosklené nebo celokovové variantě. Umožňují pověšení nářadí, ale i jeho ukládání. Výhodou je možnost uzamčení těchto skříní. Stejně tak, jako v SP skříních s běžnými, ale výškově nastavitelnými policemi. Ty se hodí i na uskladnění různých barev, laků, ředidel, lepidel nebo třeba v domácnosti pro bezpečné uskladnění zahradní chemie. Specialitou jsou dílenské skříně SR s roletou, které se hodí všude tam, kde máme málo prostoru a standardní dvířka by nám překážela a mohla by být příčinou úrazu.

Jasná volba pro profesionální dílny

Špičková kvalita, vzhled, ergonomie, jednoduché ovládání a obecně vysoký komfort – to jsou výhody, které dílenský nábytek POLAK CZ nabízí profesionálním provozům a dílnám. Skříně lze opatřit barevnými nátěry dle výběru, takže si dílnu snadno doladíte do svých korporátních barev.

K čemu drahé skříně do domácí dílny, když máte doma mnoho starého nábytku?

Pouze kovové dílenské skříně dokážou nabídnout dostatečnou nosnost pro nářadí a dílenské stroje. Výše jmenované skříně se honosí nosností od 400 do 600 kg. Díky tomu se neprohýbají police, skříň visí bezpečně na zdi, nehrozí její pád a poškození nářadí, ale ani úraz kohokoliv, kdo se v danou chvíli nachází v její blízkosti.

Publikováno: 21. 03. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná