Nejlepší produkty pro styling vlasů pro muže

Je těžké vyhnout se mluvit o pomádách, když uvažujeme o nejlepších vlasových stylingových produktech pro muže. To je dáno tím, že pomády jsou nejen univerzální, ale také skvěle udržují účes na svém místě i když cestujete. S rostoucí oblibou tohoto produktu se objevuje mnoho různých značek.

Když je k dispozici velké množství produktů, může být pro zákazníky obtížné najít ten správný. Pokud jste v této situaci, nebojte se. Zde je několik tipů, které vám pomohou vybrat tu nejlepší pomádu na vlasy pro vaše vlasy a styl.

Typ vašich vlasů

Kadeřnický odborník zdůrazní, že nejdůležitějším faktorem, který je třeba při nákupu vlasových produktů zohlednit, je typ vlasů, které máte. To je nezbytné, abyste se ujistili, že zakoupená stylingová pomáda bude pro vaše vlasy nejlépe fungovat.

Muži mají různé typy vlasů; někteří jsou dlouzí, jiní krátcí; někteří mají husté a plné, jiní tenké a řídké. Někteří mají rovné vlasy, jiní vlnité, kudrnaté nebo kudrnaté.

Pokud znáte svůj typ vlasů, můžete najít pomádu, která je speciálně navržena tak, aby vám poskytla požadovanou fixaci, lesk a složení.

Objem a pevnost vlasů

Při zvažování hustých a tenkých typů vlasů berte v úvahu objem vlasů a sílu každého pramene. Muži s řídkými vlasy s malým objemem by se měli poohlédnout po pomádách, které zvyšují plnost, aby dosáhli hustšího a plnějšího vzhledu.

Ale kde se bere ten "objem navíc"?

Pomády ve skutečnosti nestimulují růst nových vlasů, ale mohou přidat další objem tím, že nadzvednou jednotlivé prameny vlasů a vytvoří dojem plnějšího účesu.

Při úpravě vlasů příliš nezatěžujte, nezatěžujte a netlačte na prameny vlasů. Použití těžké pomády s vysokou pevností na tenké vlasy může být škodlivé. Přílišné namáhání vlasových pramenů může obecně vést k jejich lámání a poškození.

Pokud máte řídké vlasy, zvolte pomádu s lehkou až střední fixací. Pokud jsou vaše vlasy husté a nepoddajné, zvolte pomádu s vysokou fixací, abyste je mohli upravit podle svých představ.

Plánovaný účes

Jaký účes nebo design chcete vytvořit pomocí pomády? To je důležité, protože účesy se liší vzhledem, texturou, držením, objemem a délkou.

Účesy vždy vypadají nejlépe, když jsou upraveny s přirozeným matným finišem a málo držícím přípravkem pro větší flexibilitu. Pokud se snažíte o hladký hřbet, měli byste použít pomádu s vysokým leskem a vysokou přilnavostí, abyste udrželi styl na místě a lesklý vzhled.

Složení pomády

Nakonec se vždy podívejte na seznam složek Mnoho mužů má tendenci tento důležitý krok přehlížet Složení stylingového přípravku může být prospěšné nebo škodlivé pro zdraví vašich vlasů. Proto vám každý odborník na péči o vlasy doporučí používat pomády s organickými složkami.

Přírodní složky nejenže napomáhají zdravému růstu vlasů, ale také méně často způsobují alergické reakce a podráždění pokožky hlavy. Pokud nemůžete najít vhodný ekologický produkt, zkontrolujte, zda používaný výrobek neobsahuje škodlivé složky, jako jsou sulfáty, parabeny a alkoholy.

Pokud se snažíte držet krok s nejnovějšími módními trendy, budou se vám hodit tyto jednoduché tipy. To vám usnadní hledání ideální pomády pro vaše vlasy a přiblíží vás to k dosažení skvělého, vyváženého a stylového vzhledu.


Publikováno: 17. 02. 2023

Kategorie: Cestování

Autor: Milena Novotná

Tagy: účes | vlasy | pomáda