Móda a styl

Tričko pro chlapy s názorem: Ukažte, na co myslíte o Vánocích

Cukroví, dárky, spousta volna. Tohle jsou ty dobré věci na Vánocích. Jenže pak tady máte i otravné shánění dárků, profláklé skladby jako All I Want For Christmas Is You, v televizi neustále opakované pohádky, celé vánoční šílenství, nutnost trávit čas s rodinou a mnoho dalších negativ.

Ženy obvykle řeší Vánoce daleko více než muži. Užívají si nákupy, s radostí pečou cukroví a těší se na tu typickou vánoční atmosféru s koledami hrajícími v pozadí. Jestli vám to jako žádná velká romantika nepřipadá, neděste se. Spousta mužů je na tom úplně stejně. Nezbývá než se navenek tvářit, jak je všechno hrozně fajn, a uvnitř si myslet své. Nebo máte odvahu ukázat svůj názor veřejnosti? Zkuste to s tričkem od Geekshirts.cz!

Naoko vánoční tričko

Znáte Geekshirts? Jde o český e-shop s tričky a dalšími textilními výrobky s originálními potisky. Najdete u nich motivy zaměřené na seriály, počítačové hry a také samozřejmě Vánoce. Jako dělané pro všechny s názorem, že Vánoce vlastně nejsou až tak skvělé, je tričko Merry Christmas.

Na první pohled vypadá toto tričko čistě vánočně. Je červené a je na něm bílý potisk, který působí jako by byl pletený. Nese nápis Merry Christmas, sněhové vločky, pletený vzor a… Podívejte se pozorně, co se na něm vlastně nachází. Ústřední motiv dává dost dobře najevo, co si vlastně o Vánocích myslíte.

Vybavte vtipnými tričky i své blízké

Na Geekshirts.cz objevíte ještě další trička s vánočními motivy. Především tam ale nyní mají velmi zajímavou slevu. Když si koupíte dvě trička, dostanete jedno další zdarma, pokud tři, tak dvě zdarma atd. U vyšších počtů můžete dosáhnout až 50% slevy. Není to skvělá příležitost, jak vyřešit dárky pro většinu svých blízkých? Stačí se trochu zamyslet, co má dotyčný rád. Jednomu pořídíte tričko s motivem Game of Thrones, dalšímu nějaký vtipný ajťácký nápis, mladšímu sourozenci třeba tričko s Bobem a Bobkem. Na Geekshirts mají výběr pro každého.

Poslat komentář