Zkusili jste erotické masáže?

Slast, kterou nezpůsobuje živočišný sex. Erotická masáž, ta profesionální, přináší rozkoš v jiných dimenzích. Prostoupí nejen vaše tělo až po konečky prstů, dostane se hluboko do vaší mysli. Dosáhnete tak uspokojení o mnoho levelů výše, než jste doposud byli zvyklí, a váš intimní život se naplní nepoznanými požitky.

Lingam masáž Praha

I když žijete intimně, váš partner nemusí vědět o lidském těle vše a dělá něco instinktivně, dotýká se intimních partií a myslí si, že to stačí. Jenže to je omyl. I na takovém penisu jsou citlivější místa, která ve vás rozproudí víc vzrušení. Je třeba ale o lidském těle něco vědět. To znají právě zkušené masérky, jež jsou vzdělané v prastarých praktikách, jako je třeba tantra. V této praktice se penis nazývá lingam, proto pokud budete chtít poznat rozkoš tohoto starodávného umění, zadejte do vyhledávače heslo „lingam masáž Praha“, nebo jiné dle lokace a poznejte, jakou další podobu může mít uspokojení. Nejen, že prožijete rozkoš, ale můžete svému protějšku ukázat, co vám dělá dobře. Rovněž se můžete oba vzdělat, protože salony nabízí i masáže pro páry. Nechte se proto hýčkat na té nejvyšší úrovni.

Erotická masáž Praha

Jak má vypadat erotická masáž? Může mít mnoho podob, záleží na tom, co si přejete. Klasika je masáž, kdy vás spoře oděná nebo nahá masérka masíruje, jak běžně znáte. Může jít i o masáž tělo o tělo, jedná se o bližší kontakt. Variací je nuru masáž, též velmi silné doteky nahých těl. Pussycat asi nemusíme moc představovat, zde hlavní roli sehrává rozkrok ženy. Upozaděny nejsou ovšem ani dámy, i ty se mohou nechat slastně hýčkat od silných rukou svalnatého maséra. A jak jsme zmínili, párové techniky vám otevřou nové dveře tam, kam jste se s partnerem ještě nepodívali. Váš intimní život nabere nový směr, chytí druhý dech. Kde tyto služby nabízejí? Opět si vyberte dle lokace. Zadejte „erotická masáž Praha“. Jedním z osvědčených salonů je Relax Point 66, kde poskytují tantrické masáže, masáže tělo na tělo, pussycat masáž, lingam masáž, nuru masáž a všechny masáže je možné provádět dvěma, čtyřma či šesti rukama.

Publikováno: 20. 12. 2020

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná