Stavební jeřáby nemusíte kupovat, stačí si je pronajmout

Na stavbě ani v průmyslu se neobejdete bez jeřábu. Není divu, zastane těžkou práci a ušetří čas a nakonec i peníze. Nemusíte si ho kupovat, stavební jeřáb lze jednoduše pronajmout. Tento dopravní stroj, zdvihadlo, přemísťuje těžká břemena. Může mít kladnici a hák na laně, ale ani to není pravidlem. Využívají ho nejen velké stavební firmy, ale i drobní podnikatelé. K nejčastějším druhům patří mobilní, lodní, mostový, portálový, věžový, kolejový a člunový jeřáb. Každý má své specifické využití a hodí se na jinou práci.

Zvládne přemístit i několik tun

Kvalitní stavební jeřáb si poradí s přesunutím extra těžkých břemen, a proto patří k nejužitečnějším pomocníkům. Jeho pořizovací cena je však astronomická. Většina podnikatelů a firem si ho raději pronajímá. Pokud se obrátíte na specializovanou firmu, dočkáte se profesionálního přístupu, pestrého sortimentu jeřábů i doplňkových služeb. Všechny stavební jeřáby musí splňovat provozní předpisy, s nimi si díky pronájmu nemusíte lámat hlavu. Odpadají tak další povinnosti a starosti, jakou jsou povolení pro přejezd jeřábu a zpět. Velkou výhodou je „půjčení“ pracovníka, který umí s jeřábem manipulovat. Nepotřebujete mít tedy po ruce kvalifikovaného pracovníka, stejně se špatně shání.

Špičková manipulační technika

Hledáte-li pro svou práci minijeřáb, mobilní anebo přívěsný model, mrkněte se na webovky společnosti Uplifter, která se věnuje prodeji i pronájmu manipulační techniky. Můžete se spolehnout na kvalitu nabízených služeb, protože se odborníci věnují své práci již déle než 20 let. Uplifter disponuje nejširší nabídkou nových i použitých jeřábů a dokáže najít ideální řešení pro drobné podnikatele i větší firmy. Ať už by se vám hodil minijeřáb, mobilní a přívěsný jeřáb, počítejte s rychlým jednáním a vstřícným obslužným personálem.

Publikováno: 08. 11. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná