Stylové moderní roubenky: Zamilujte se, nastěhujte se!

Dřevostavby se u nás sice netěší takové popularitě jako jinde v zahraničí, ale přesto počet domů ze dřeva průběžně roste a Češi jim přichází na chuť. Oproti zděným stavbám nabízí specifické výhody, a navíc vypadají fantasticky. A zatímco některé domy ze dřeva na první pohled nerozeznáte od zděných, jiné si zachovávají punc osobitosti. Moderní roubenky v našich podmínkách rozhodně nezapadají k šedému průměru – jsou osobité, praktické a bydlí se v nich skvěle.

Zkušenosti z Kanady – velmoci dřevostaveb

Pokud vás dřevostavby nechávají v klidu, pokochejte se pohledem na domy, které realizoval jeden z předních českých odborníků. Firma BARTOŠ DŘEVOSTAVBY staví moderní roubené domy přes čtvrt století a její zakladatel František Bartoš čerpal zkušenosti a poznával nové technologie v Kanadě – v zemi, kde mají stavby z masivního dřeva již více než stoletou tradici. Společnost BARTOŠ DŘEVOSTAVBY používá červený cedr, lepenou borovici a konstrukční masivní smrk. Disponuje nejmodernějšími CNC stroji a softwarem umožňujícím prohlídku trojrozměrnou vyprojektované stavby. Ve svém novém domě se tak můžete projít ještě před tím, než firma začne s realizací a na základě dojmů návrh upravit.

Rychlost výroby roubenky vás dostane

Dřevěná roubenka je skvělou volbou pro každého, kdo nerad čeká. Realizace výrobní dokumentace obvykle zabere 2-3 týdny a stejnou dobu výroba a opracování na strojích. Dalších 4-6 týdnů pak zabírá montáž domu. Suma sumárum realizátor potřebuje zhruba 8-12 týdnů, což je v porovnání s časem potřebným ke stavbě zděného domu vskutku blesková rychlost. A protože montáž dřevostavby není nijak zvlášť složitá, můžete ušetřit náklady tím, že si dům postavíte sami. Jednotlivé díly jsou pečlivě opracovány tak, aby do sebe přesně zapadaly na milimetr přesně. Chcete se dozvědět více – a především se podívat na realizované moderní roubené domy? Pokračujte na www.bartos.cz a podívejte se, jak by mohlo vypadat vaše vysněné bydlení ve dřevě.

Publikováno: 19. 06. 2019

Kategorie: Nezařazené

Autor: Milena Novotná