Tvorba webových stránek snadno, rychle a za dobrou cenu? Víme, od koho!

Bez funkčního, moderního, přehledného, designově zajímavého a v mnoha případech i vydělávajícího webu se dnes neobejde žádná firma. Webové stránky jsou totiž mocným nástrojem, který se jim stará o neustálý přísun zákazníků. Není tomu tak dávno, kdy byl takový web velmi nákladnou záležitostí, kvůli níž se řada firem byla nucena zadlužit. Tvorba webu svého času byla doménou hrstky profesionálních webdesignérů, kteří si za něj neváhali nechat tučně zaplatit. Tyto časy naštěstí dávno skončily v propadlišti dějin. Dnes vás například web postavený na platformě WordPress vyjde na zlomek ceny, kterou byste svého času byli nuceni zaplatit profesionálnímu programátorovi. Web od společnosti AJAS Corporation, s.r.o. tedy určitě.

Zvolte kompromis

Specialisté ze společnosti AJAS Corporation svým klientům nabízejí kompromis. Tedy cenově dostupný, ale přitom plně funkční a vydělávající web, který navíc bude možné snadno upravovat a přizpůsobovat aktuálním firemním potřebám. Web jednoduchý na editaci a snadno a levně modifikovatelný.

Kvůli webu se už nemusíte zadlužit

A to za cenu, kterou si dnes může dovolit v podstatě každý. Jedná se totiž o web, za nějž budete platit průběžně. Podobně jako za pronájem kanceláře či bytu. A výše pronájmu bude adekvátní výčtu služeb, které si spolu s webem objednáte. Základní web s responzivním designem, základními funkcemi a SEO vás vyjde na pouhých 7500 Kč . Budete-li mít zájem o analýzu zákazníka a konkurence, jazykové mutace a texty s popisy, počítejte s dvojnásobkem. Provoz jednoduchého e-shopu vás pak vyjde na zhruba 20 tisíc korun.

Komplexní tvorba webu

V nabídce však jsou i další služby online marketingu, které váš nový web náležitě zviditelní. Tvorba webových stránek od společnosti AJAS Corporation je zkrátka komplexní záležitostí. Web vám nejenže nabízejí vyrobit, ale také jej průběžně spravovat. A toho byste měli využít!

Publikováno: 04. 11. 2020

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná