Jak si užít dokonale smyslný večer? Vyzkoušejte jedlé malování na tělo!

Rádi s partnerkou zkoušíte nové věci a stále hledáte inspiraci pro nevšední zážitky? Nebo jen čas od času dostanete chuť okořenit svůj společný život nějakou speciální technikou? Malování na tělo vám zaručí prožití nejednoho nezapomenutelného romantického večera.

Originální erotické hrátky pomohou udržet ve vztahu jiskru

Pro partnerský život je důležité nejen duševní souznění, ale také dostatek vášně. Ta je totiž tím klíčovým faktorem, který tvoří hranici mezi přátelstvím a opravdovým milostným vztahem. U řady párů ale v průběhu let dochází k jejímu úbytku. Mnozí muži tak časem zjišťují, že zatímco se během randění a prvních měsíců společného života se svou vyvolenou věnovali sexu každý den, postupně začala jiskra uhasínat. A po několika letech kouzlo erotiky téměř vyprchalo. Přitom k tomu, aby se mezi nás a naši drahou polovičku nevloudila rutina, stačí málo. Dopřát si dostatek romantiky a nových zážitků.

Se sadou pro erotické malování na tělo vám nuda v posteli nehrozí

Chcete potěšit svou partnerku a dopřát jí nezapomenutelné a vzrušují prožitky? Malování na tělo je skvělou technikou pro smyslné erotické hrátky. Jedná barva vám umožní vytvořit na těle své vyvolené nádherné malby. A při jejich tvoření budete moci dokonale dráždit její erotogenní zóny. Stejně se může partnerka věnovat i vám. Večer s malováním na tělo může být plný romantiky a jemného pomalého laskání, zakončený pomalým slíbáváním ornamentů z těl. K malování na tělo se totiž používá jedlá barva na kůži. Je zcela zdravotně nezávadná a dodává se v mnoha variantách. Slíbatelná barva na kůži, se kterou si užijete pořádnou dávku vzrušení a zábavy, je dostupná například v provedení jahodové suflé, vanilkový krém i s příchutí šampaňského, malin, karamelu či višně.

Publikováno: 30. 09. 2019

Kategorie: Vztahy a rodina

Autor: Milena Novotná