V hutnickém průmyslu se bez dodavatele kvalitního materiálu neobejdete

V našich končinách je hutnictví železa velice rozšířené, přičemž především v druhé polovině dvacátého století se staly hlavními oblastmi hutnického průmyslu okolí Ostravy a Kladna. Sehnat však spolehlivého dodavatele hutního materiálu není až tak jednoduché, protože většina firem prodlužuje termíny, některé zase naslibují i nemožné, ale nakonec nic nesplní. Jestliže podnikáte v oblasti, která vyžaduje pravidelnou dodávku hutního materiálu, rozhodli jsme se usnadnit vám hledání dodavatele. Dovolujeme si vám představit společnost LUMASTEEL, která nabízí prodej hutního materiálu řadu let.

Co všechno LUMASTEEL nabízí?

Společnost LUMASTEEL má mezi svými klienty firmy z různých odvětvích – stavebnictví, strojírenství, zámečnické výroby. Širokým sortimentem však uspokojí také domácí kutily, kteří neustále něco vyrábí do svého domu či na zahradu. Jestliže si nevíte rady s výběrem konkrétního materiálu, žádný problém, protože máte neustále k dispozici kvalifikovaný personál s letitou praxí, jenž vám dokáže odpovědět na jakýkoliv dotaz. Dokážete si představit, co všechno hutní materiál zahrnuje? Jedná se o různé nosníky, trubky, plechy, profily, ale také jekly a spoustu dalšího.

Jaké služby LUMASTEEL poskytuje?

Samozřejmostí je i pestrost, co se týče služeb. Třeba taková armovna vám umožní armování železa, a tím pádem ušetříte spoustu času na stavbě. V případě, že potřebujete jednoduché třmínky, dokáže vám specialista LUMASTEEL vytvořit maximálně 100 kusů již do druhého dne, což je opravdu blesková rychlost, a zbylý počet ze zakázky do dalších tří pracovních dnů. Pokud tedy máte zájem navázat spolupráci s firmou LUMASTEEL, stačí ji kontaktovat přes poptávkový formulář na jejích webových stránkách, kde najdete i podrobnější informace o službách.

Publikováno: 14. 02. 2019

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Milena Novotná