Zvyšte své šance na uplatnění v PR a marketingu s Cardiff Academy

Dodělali jste střední školu, kterou jste zakončili maturitní zkouškou? Nyní máte dvě možnosti, co dělat dále. Buď půjdete pracovat, nebo půjdete studovat dále. Záleží jen na vás, čemu dáte přednost. Nebo byste chtěli obojí? Studovat, a přitom chodit do práce? Cardiff Academy Vám nabízí přesně takovéto studium. Seznámíte se se základními pojmy a zvyšte své šance na úspěch a kariérní růst.

Program BBA

Studijní program BBA nabízí možnost vzdělávání a také možnost chodit každý den do práce. Studium je totiž online a je rovnocennou alternativou k prezenčnímu či kombinovanému vzdělávání. Celé online studium si tak přizpůsobíte podle vašich časových možností. Celková doba studia trvá přibližně devět měsíců.

Program se skládá ze šesti předmětů, z nichž jsou tři volitelné a tři pevně dány. Ukončení programu splníte pomocí závěrečné práce a jejím obhájením. Studium můžete zahájit kdykoli. Ovšem bude potřeba, abyste měli dokončenou střední školu s maturitou. Vyučovat vás bude profesionální lektorský tým, který je složen z mnoha odborníků s dlouholetou praxí, nejen z oblasti světa marketingu.

Co se zde naučíte

Pokud hledáte prakticky zaměřené vzdělání v oblasti marketingu, bude tento program ideální právě pro vás. Seznamte se s terminologií v oboru a pokud budete chtít pokračovat ještě dále, je možné se připravit na studium MBA.

Studenti tohoto programu se seznámí se základními koncepty marketingu produktu a značky. Vniveč nepřijdou ani produktové strategie a možnost jejího využití. Studentům je představen marketing jako proces. Poznáte také klíčové pojmy a metody jejich využití v praxi. Podejte si přihlášku, vzdělávejte se efektivně a dosáhněte svých cílů.

Publikováno: 24. 08. 2023

Kategorie: Byznys a finance

Autor: Jakub Skalický