Domácí bělení zubů: Chceš mít úsměv jako Brad Pitt?

Jak je to dlouho, co vám nějaká kočka pochválila úsměv? A stalo se to vůbec někdy? Pokud raději neotvíráte ústa, protože nechcete ostatní strašit, máme pro vás perfektní tip. Nemusíte nikam chodit, protože jde o domácí bělení zubů. Nalepíte si na chrup pásku a zanedlouho je budete mít tak bílé jako nikdy předtím. Skutečně je to tak snadné, nebo je v tom háček? My jsme ho nenašli. Posuďte sami.

Co jsou bělící pásky Crest?

Bělicí pásky Crest jsou na trhu poměrně dlouhou dobu, takže je lze bez obav označit jako „časem ověřené“. Bělení zubů je díky nim velmi efektivní, protože obsahují stejné ingredience, jaké jsou obsaženy v přípravcích, které používají stomatologové. Jinými slovy příliš nesejde na tom, jestli si zuby necháte vybělit v ordinaci (vzpomeňte si na to křeslo, brrr), nebo zůstanete v klídku doma. Pásky Crest byly navrženy s ohledem na co nejjednodušší proces bělení. Dobře přilnou a během celé aplikace jsou v kontaktu se zuby. A oproti konkurenčním přípravkům mají jednu podstatnou výhodu – bělící gel se téměř vůbec nemísí se slinami. Pokud máte zdravý chrup, není se čeho bát – jde o zcela bezpečný způsob, jak si doma vybělit zuby. Klinické testy prokázaly, že látky obsažené v páskách nijak negativně neovlivňují zubní sklovinu. Nedají na ně dopustit miliony lidí na celém světě a v USA se používají více než 15 let.

Ušetříte majlant

Klasická zubní pasta je dobrý základ, ale dokáže odstranit jen povrchové nečistoty. Bělicí pásky Crest však působí také na zažloutlé mikro skvrny pod sklovinou. První viditelné výsledky se dostaví již po několika dnech a dodržíte-li instrukce, dosáhnete profesionálně vyhlížejícího vybělení. Pro představu – u zubaře byste nechali kolem 8 až 15 tisíc korun. Tak co, jdete do amerického úsměvu?