Aby motorka nebyla tuctová

Motorka je nejen dopravní prostředek, ale hlavně srdeční záležitost. Muži si k ní utvářejí vztah již od svého mládí, kdy si udělají řidičák na „pionýra“. Kdo jednou zkusí, nechce jinak a čím silnější stroj v rukou drží a déle na motorce jezdí, tím silnější k ní citový vztah chová. Každý jezdec touží po tom mít motorku snů. Prototyp z výroby se snaží všemožnými způsoby vylepšovat, aby byl nejen dokonalý, ale především originální a každý ihned poznal, komu stroj patří. Užitečnými doplňky, které dokáží spojit funkci užitečnou a estetickou, jsou motokufry.

K čemu slouží kufry?

Moto kufry jsou úložnou schránkou, která imituje osobní kufr, avšak v mobilní verzi. Systém MONOLOCK, který se používá pro horní kufr, se na skútry, endura a obecně na motocykly vybavené originálním nosičem. Nosnost tohoto typu je 3 kg. Systém MONOKEY je robustnější konstrukce, lze použít jako horní i jako boční kufr pro nosiče Monorack, Wingrack a trubkové boční PL.., PLR..., PLX..., PLXR.... Má nosnost 10 kg. Kufry na moto jsou vybaveny upínacími body pro oba systémy.

Plast nebo textil?

V případě, že nejste milovníci tuhých plastů, můžete si vybrat z nabídky textilních zavazadel. Motobrašny splní vaše představy co do estetiky, i funkčnosti. Jsou variabilnější i co se umístění týče. Hodí se jak na nádrž, tak na boky nebo na sedlo. Mezi moto brašny se řadí i doplňky, jako jsou držáky navigace, batohy a také vodotěsná zavazadla, taštičky na nohu, ledvinky, dokladovky. Tyto užitečné produkty výrazně ulehčí život každému jezdci, neboť si už nebude muset dělat starosti, kde během jízdy umístit své cennosti. Kromě toho se brašny na moto postarají o to, aby byl váš stroj „crazy“ a doslova nepřehlédnutelný. Vyberte si z řad Classic, 3D, Metro-T, Ultima-T, Easy-T, XSTREAM, CORIUM, SPORT-T, EASY-URBAN, WATERPROOF, GRAVEL-T a TANKLOCK a buďte světoví!

Publikováno: 01. 07. 2020

Kategorie: Auto/moto

Autor: Milena Novotná