Luxusní pražská lokalita se těší velkému zájmu. Už zbývají jen poslední byty!

Nová rezidenční čtvrť Byty u parku vzbudila velký zájem o koupi zdejších bytových jednotek. Jedná se o moderní rezidenční projekt, který je navíc umístěn v příjemném prostředí. Atraktivní pražská lokalita Žižkov vám zajistí veškerou občanskou vybavenost. Pokud byste měli zájem o bydlení v moderním prostředí, které je navíc obklopeno zelení, máte už víceméně poslední šanci, protože zbývá už pouze několik posledních bytů k prodeji.

Moderní byty pro moderní život

Jak jsme zmínili v úvodu, je to zejména atraktivní lokalita, která zde láká. Lákavě jsou také koncipovány jednotlivé byty, kdy samotné bytové domy byly postaveny tak, aby respektovaly okolní krajinu. Je zde celkem 11 bytových domů, které nepřesahují 5 podlaží. Rezidenční projekt Byty u parku byl také navržen tak, aby zde po celý den dopadalo příjemné sluneční světlo. To znamená, že byty jsou dobře prosvětlené a vždy zde budete pozitivně naladěni.

Moderní dispozici bytů ještě více umocňuje přítomnost:
  • Teras
  • Balkonů
  • Lodžií
Díky tomu bylo dosaženo žádoucí členitosti architektury, což je prvek, který automaticky zvyšuje váš osobní komfort a pocit soukromí. Koupit si zde můžete byt od 30 m2, které jsou ideální pro jednotlivce či dvojce, tak větší byty, které nabídnou až 5 pokojů. Zvolte si takový byt, který bude odpovídat vašim nárokům.

V okolí se nudit nebudete

V úvodu jsme hovořili o zeleni, která je zde v bezprostřední blízkosti v podobě parku Židovské pece. To je úplně ideální místo pro sportovní aktivity i relaxaci. Pokud se rozhodnete pro luxusní byty na Praze 3, tak vás v okolí čeká také mnoho možností pro nakupování a zábavu. Určitě vás potěší blízkost Vinohrad, které nabízejí další možnosti kulturního vyžití a posezení v příjemných kavárnách či restauracích. Na samotném Žižkově se také do budoucna plánuje nové městské centrum na území bývalého nákladového nádraží Žižkov.

Publikováno: 27. 01. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná