Bláto k adrenalinovému sportu patří, ale do auta s ním nemusíte

Když si chcete své adrenalinové výlety pořádně užít, neohlížíte se po nějaké špíně nebo blátě. To k tomu prostě neodmyslitelně patří. Co by to bylo za terénní sjezd, když by kolo nebylo pořádně zablácené, nebo, když byste se neprojeli pěknou louží nebo zabahněným terénem.

Když si to užít, tak se vším všudy. S pořádnou dávkou prachu, bahna a vody dostává takový výlet teprve grády. Ale co v momentě, kdy se vrátíte k autu. Naložíte to všechno do čistého útulného auta? Možná nemusíte.

Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy. Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší. Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít. www.karcher.cz www.svetcisteni.cz

Publikováno: 25. 08. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Milena Novotná