Co vás nejlépe uvolní? Přece erotická masáž!

Každý potřebuje čas od času vypnout. Ženy si chodí odpočinout například na manikúru či do kadeřnictví. A muži? Těm pomůže upustit páru a zapomenout na starosti všedního dne třeba erotická masáž. Erotická masáž není sexuální služba, jak se mnozí Češi stále domnívají. Máte-li zájem o sexuální styk, budete se muset vydat jinam. Na erotické masáži vás čekají pouze dotyky, které jsou však často tak příjemné, že vás přivedou až k orgasmu.

Masáž, která nezapomíná ani na intimní partie

Zatímco klasická masáž zahrnuje masírování zad, rukou, nohou apod., tahle varianta je navíc erotická – masáž tedy obsahuje i dotyky v intimních partiích. Pokud si objednáte přímo masáž penisu, bude se masérka soustředit výhradně na něj. Jinak masíruje celé tělo, intimní partie nevyjímaje. Používá k tomu své ruce a u masáže typu body-to-body (tělo na tělo) po vás klouže i celým svým tělem. Každé masáži předchází společná sprcha, používají se různé vonné oleje jako při klasické masáži. Erotické masáže jsou stejně příjemné jako ty klasické, mají ale jeden rozměr navíc. Pomohou vám naplno se uvolnit a možná i obohatí váš sexuální život.

Na erotickou masáž je možné přijít i v páru

Erotické masáže v Praze nabízí například salon Angels masáže, na jejich webu si můžete prohlédnout typy masáží. Najdete mezi nimi i masáž párovou. Pokud vám tedy přítelkyně nebude věřit, případně se bude chtít sama přesvědčit, jak procedura probíhá, vezměte ji s sebou. Na takový zážitek určitě jen tak nezapomenete, a dost možná se naučíte něco nového, co budete moci sami aplikovat při milostných hrátkách. Na webu masážního salonu je možné prohlédnout si masérky. Přece jenom, masérka bude při poskytování služeb nahá, a tak je dobré vybrat si takovou, která by se vám líbila. Většina klientů si navíc oblíbí jednu masérku a k té chodí opakovaně.

Publikováno: 20. 06. 2020

Kategorie: Zdraví a fitness

Autor: Milena Novotná