Tipy

Dopřejte svému kávovaru pravidelnou údržbu

Potřebujete zajistit pravidelnou údržbu kávovaru Philips? Hledáte servis pro svůj kávovar DeLonghi? Obraťte se na nás. Zajišťujeme kvalitní pozáruční servis těchto kávovarů.

Nepodceňujte pravidelnou péči o svůj kávovar

Kávovar je pro většinu z nás nepostradatelným doplňkem v kuchyni doma i v kanceláři. Vůně čerstvé kávy nás příjemně nabudí na nový den, v práci nám šálek silného espressa pomůže zvládnout i ty nejnáročnější schůzky a večer nám šálek cappuccina udělá radost při relaxaci. Aby Váš kávovar připravoval kávu vždy tak lahodnou, je nutné myslet na pravidelné servisy. Po čase určitě doporučujeme kompletní servis, výměnu těsnění, vyčištění všech trysek a samozřejmě seřízení. Pravidelné opravy kávovarů DeLonghi doporučujeme provádět každé 1 – 2 roky.

Jak pravidelně pečovat o kávovar doma

Aby váš kávovar fungoval dlouhé roky tak, jak má, je nutné mu každý den věnovat trochu té péče. Myslet byste měli na čerstvost vody. Pokud nevyměníte vodu každý den, začne se na stěnách nádoby usazovat vodní kámen. Vysypte odpadní nádoby a vyčistěte všechny mléčné cesty, popř. „kapučinátor“. Jednou za měsíc vyčistěte spařovací jednotku a vlhkým hadříkem vytřete všechny nádoby i vnitřek kávovaru.

Velký servis svěřte do rukou profesionálů

Hledáte servis kávovarů? Obraťte se na nás. Zajišťujeme pravidelné údržby i opravy kávovarů Philips. Zavolejte si na pomoc naše specialisty. V požadovaném čase kurýr vyzvedne Váš kávovar v Plzni a okolí zdarma, z ostatních koutů republiky jej stačí předat do kurýrní společnosti. Po diagnostice a zjištění případných závad Vás budeme obratem informovat o stavu Vašeho kávovaru. Je jen na Vás, zda si kávovar necháte opravit, nebo Vám jej v původním stavu vrátíme zpět.

Vyberte si z nabídky zánovních a repasovaných kávovarů

Pokud je kávovar ve špatném stavu a jeho oprava se z finančního hlediska nevyplatí, můžete si u nás vybrat a rovnou i vyzkoušet kávovar repasovaný či zánovní. S výběrem Vám pomůže náš ochotný personál. Poradíme, jakou péči Vámi vybraný model vyžaduje a doporučíme přípravky vhodné na jeho pravidelnou péči.