Darujte ke Dne matek kytici, která vyrazí dech

Maminky – ženy, které dávají život, péči, výchovu a nekonečnou lásku svým dětem. Jeden den v roce je věnován pouze jim a dává nám tak snazší příležitost k tomu, jak jim na oplátku svou lásku a vděk vyjádřit zpátky. Den matek připadá každoročně na druhou květnovou neděli, přičemž tento rok to bude 14. května. Nevíte, co ke Dni matek darovat? Poradíme.

Květiny pro každou příležitost

Jako první vám na mysl přijdou velmi pravděpodobně květiny. Na druhou stranu si však velmi pravděpodobně dokážete představit dlouhý zástup těch, kteří ve vašem městě dostali stejný nápad a stojí ve frontě v květinářství před vámi. Chcete-li se tomu vyhnout, zvolte pro doručení květin trochu netradiční způsob, kterým svou maminku, případně partnerku, jistě mile překvapíte. Je jim rozvoz květin, který nabízí květinářství Florea.

Vaším úkolem bude vybrat si květinu a následně zadat adresu, kam bude nádherný pugét doručen. Postarají se o to kurýři, kteří doručují do všech koutů České republiky. Abyste měli přibližnou představu, kde se právě nachází, budete je moci sledovat prostřednictvím GPS. Pugét bude doručen zcela svěží a že má za sebou dlouhou cestu rozhodně nebude poznat, a to díky chlazení, které se pro pohodlí květin v autě nachází.

Dárek vylaďte k dokonalosti

Ke dni matek nepatří jen květiny a jiné dárky, které můžete mimochodem vyrobit se svými dětmi jako dárek ke Dni matek od nich. Maminky budou nadšené také z milých slov, které jim řeknete, případně předáte napsané na papíře, aby si je mohly schovat a v budoucnu prostřednictvím nich na tento krásný den vzpomínat. Inspiraci na přání ke Dni matek, které může být doručeno společně s květinou, si prohlédněte.

Publikováno: 01. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Jakub Skalický