Hit letošní sezóny: ZAHRADNÍ STAN

Letošní jaro si mnoho z nás nejspíše představovalo jinak. Opatření, která byla, jsou a budou v platnosti ohledně pandemie koronaviru, omezila zásadním pohybem pohyb lidí i jejich shromažďování. Blaze těm, kteří mají vlastní zahradu a mohou chvíle určené k odpočinku a rekreaci trávit na ní. Zahrada dnes neslouží pouze jako sad nebo plocha pro pěstitelství, ale má i nezastupitelnou funkci relaxační. Ty tam jsou doby, kdy se na celé zahradě zasadily brambory a čekalo se na výnosy. Kult současných zahrad patří okrasným dřevinám, bylinkám a zdobné květeně. Není žádnou výjimkou, když se na zahradě objeví umělé jezírko nebo jiný botanický skvost. Příhodným zázemím pro samotné uživatele se stává stan na zahradu, který nepůsobí rušivým dojmem, ale naopak do celkového konceptu moderních zahrad zapadá.

Mobilní zázemí

Zahradní stan poskytne požadovaný prostor, kde může majitel i s návštěvníky zahrady trávit chvíle pohody. Stan je plně mobilní, tudíž je možné ho postavit, kdekoliv se člověku zamane a toto místo libovolně měnit. Velmi dobře se bude vyjímat v centru zahrady, stejně jako na okraji. Stabilně bude ukotven na zpevněném povrchu, ale i na zelené trávě. Záleží jen na vkusu a přání majitele. Stany MP Tent poskytnou zázemí pro posezení, lehátka, grily a veškerý sortiment k občerstvení. Zahradní stany působí esteticky kladně a mají výborné technologické vlastnosti. Nepromoknou, chrání před větrem a další nepřízní počasí. V létě naopak dopřávají tolik potřebný stín a hlavně je možné při uzavření klimatizovat, na podzim a v zimě zase vytápět.

Je libo koupit nebo pronajmout?

Stany MP Tent jsou určené k celoročnímu užívání. Dají se koupit nebo jen krátkodobě, či dočasně pronajmout. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů s hustotou textilie pláště od 400g/m2 až do 720g/m2. Letošní sezónu, která se bude potýkat s omezeným cestováním, lze strávit v klidu a s veškerým komfortem na zahradě.

Publikováno: 06. 04. 2020

Kategorie: Bydlení

Autor: Milena Novotná